Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Szerintetek tényleg...

Anyukák! Szerintetek tényleg rendben van, hogy a lányok 13 évesen szülnek? ( Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó ihlette a kérdésemet. Teljesen megdöbbentem amikor megláttam, hogy 13 évesen szült a lány.. Ez szerinteted tényleg rendben van?



2020. jan. 2. 18:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 13 éves. Igazi nagylány vagy hogy mondjam, fejlett, magas, csinos. De agyilag mégiscsak 13 éves. Nem tudom elképzelni, hogy szüljön, anya legyen most. Az osztálytársa most szült. A lányom teljesen el volt hulve mikor megtudta, hogy terhes. Nagyon sokat beszélgettünk akkor erről. Egyébként roma lányról van szó. 5 lánytestvér, 4 még általánosban kezdte a szülés, egy szülte tán 17 évesen az elsőt.

Én azt látom, hogy a romáknál természetes ilyen hamar szülni. Még ha nem is 13 évesen ,de 18 előtt megszülik az elsőt.

2020. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13-14 evvel ezelott 7. osztalyos koromban a roma osztalytarsnom ferjhez ment, es gyereket szult. Durva belegondolni, hogy ez a gyerek most annyi idos, mint mi akkor 7.ben....

Ettol meg ez nem altalanos eset, akik meg kommentelnek ehhez a tiktokcsajhoz, nem 100sok...

2020. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális, de nem ez a legdurvább eset...

[link]


Nekem volt egy olyan roma osztálytársam, aki 6-ban megszült. Nem tudom mi lett vele.


Illetve az egyik régi iskolatársam kb másfél éve szült. 10.-es volt. De az iskolát folytatta szülés után. S ő is posztol képeket pl Facebook-ra a gyerekéről (ő nem roma)

2020. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%

Ha már ott a baba, akkor igenis tiszteletre méltó, hogy nem veteti el, hanem megtartja - a szülei részéről is, hiszen azzal, hogy nem viszik abortuszra, ők vállalják, hogy fel fogják nevelni az unokájukat.


Az viszont nagyon nem normális, hogy már 12-13 évesen nemi életet él valaki. És még jóval később sem normális a nemi élet olyanok esetében, akiknek az életébe még nem férne bele egy baba. Csak akkor normális, ha már akár baba is lehetne belőle nyugodtan, egyértelmű lenne, hogy meg is tartanák.

2020. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
26%
Nincs rendben, de inkább szülje meg, mint elvetesse
2020. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%

Dobáljátok itt az ürüléket az elképzelt ellenségre mint egy majom, de mutasson már nekem valaki egy embert, aki szerint normális, ha egy 13 éves gyerek szül... ti tulajdonképpen kikről beszéltek? Nem tudom ti hol éltek, de én még életemben nem találkoztam olyan fehér emberrel aki szerint ez normális, tehát értelmetlen a kérdés, mert a semmiről beszéltek.

Az hogy valaki odaírja hogy örül hogy nem vetette el nem azt jelenti, hogy normálisnak tartja, inkább azt hogy abortuszellenes. Egyébként ha már terhes sztem tök mindegy, nem értem mitől normálisabb ha egy 13 éves abortuszon van mintha szülne...:D

Értelmetlen, fogyatékos, frusztrált, provokatív kérdés és kérdező:)

Ennek a vitának semmi értelme amit írtok hogy "jaj manapság már normális ha 13 éves szül uristen hova jutottunk" főleg hpgy nagyanyáink idejében 16 évesen szült mindenki xD nagyon nagyon buták vagytok

2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%

Ja hozzatennem hogy a tortenelem soran most szulnek a nok a legidosebb korban, es a legkevesebb gyereket Europaban :D Ez pont az egyik problemank :D

Mig regi idokben 15-16 evesen ferjhez adtak a lanyt meg vittek a bokorba a faluvegen es akkor pont az volt a normalis...

Szoval fejezzetek mar be ezt a mai vilagozast mert regen sokkal tobb kiskoru szult mint ma

2020. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"regi idokben 15-16 evesen ferjhez adtak a lanyt ... regen sokkal tobb kiskoru szult mint ma"

A kérdés viszont az itt és mostról szól.

2020. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, megnézted e a videót, de a lány nem etnikum. Ezért volt még furcsább a történet. Nem értem miért lenne a kérdés provokatív egyébként. Megdöbbentem, hogy van olyan szülő aki aszisztál a 13 éves lányának szülésnél. Ennyi.
2020. jan. 4. 11:02
 20/37 anonim ***** válasza:
64%

Es itt es most ki tartja ezt normalisnak? Mi ertelme ennek a kerdesnek?

Szornyulkodni azon h van ilyen?

Hol vannak ezek az ember tomegek akik normalisnak tartjak hogy 13 evesek szulnek?

2020. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!