Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Szerintetek tényleg...

Anyukák! Szerintetek tényleg rendben van, hogy a lányok 13 évesen szülnek? ( Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó ihlette a kérdésemet. Teljesen megdöbbentem amikor megláttam, hogy 13 évesen szült a lány.. Ez szerinteted tényleg rendben van?



2020. jan. 2. 18:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%
Mi van kell neki a gyermekek után járó támogatás xD
2020. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%

#19: Hogyne lenne már etnikum! Lehet, hogy nem 100%-ig, de bőven van benne.


Aki a régi időkről magyaráz: hát persze! Csak akkoriban 50 év volt az átlagéletkor, és sok gyereket "kellett" szülni, hogy legalább néhány felnőjjön. Ráadásul a nők nem tanultak, nem dolgoztak, csak a háztartás vezetése volt a dolguk. Ettől ez manapság még nem normális. Mellesleg én foglalkozom hobbiszinten családkutatással, fő kutatás területem Szabolcs megye. 1700-as végétől vannak adataim, és bizony 15-16 éves menyasszonnyal/szülő anyával nem sokkal találkoztam. Szóval inkább te beszélsz butaságokat.

2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
18%

KI MONDJA, HOGY EZ NORMALIS?????????

MUTASSATOK MAR MEG AZT AZ EMBERT

TI MIROL BESZELTEK EBBEN A KERDESBEN TULAJDONKEPP???

2020. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell ordibálni?
2020. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%

miert kell provokativ ertelmetlen kerdest feltenni es a semmirol veszekedni benne?

Hol vannak azok az emberek akikrol a kerdesben szo van, akik szerint "tenyleg normalis ha egy 13 eves gyereket szul"?

2020. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
77%
Elég sokan egyetértenek abban a szóban forgó 13 éves szüleivel, hogy ha már terhes 13 évesen, akkor az a normális, ha megszüli, egy korábbi válasz kapcsán kiderült.
2020. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
34%

Ennek mi koze ahhoz hogy normalisnak tartjak hogy 13 evesen szulnek?

Ennek ahhoz van koze hogy ellenzik az abortuszt. Az normalis hogy 13 eves abortuszra megy?

2020. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
62%
Mi az, hogy tisztelet a kivételnek? Szerinted itt mindenki 13 évesen szül?
2020. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
A videót TikTokról szedtem. Nyugodtan olvassátok el alatta a kommenteket.
2020. jan. 5. 20:34
 30/37 anonim ***** válasza:
38%

Egyetlen ember se irja alatta, hogy ez normalis dolog lenne

Nehany ember egyszeruen arrol beszel, hogy szerinte nem helyes ilyen esetben sem elvetetni a gyereket. Ezek abortuszellenes emberek, nem pedig 13 evesen terhesseget normalisnak tarto emberek.

2020. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!