Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Szerintetek tényleg...

Anyukák! Szerintetek tényleg rendben van, hogy a lányok 13 évesen szülnek? ( Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó ihlette a kérdésemet. Teljesen megdöbbentem amikor megláttam, hogy 13 évesen szült a lány.. Ez szerinteted tényleg rendben van?



2020. jan. 2. 18:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
92%

Amugy meg aki megszulte az mit csinaljon? Titkolja? Minek? Megvan a joga orulni neki.

Ebbol kinek jon le az hogy ez normalis dolog, nem ertem. Egyszeruen egy tini aki szult kitette TikTokra. Ennyi.

Mar 20 eve is voltak olyan musorok a TVben amik tinedzser szuloket mutattak be. Ott is orultek a gyereknek amikor mar megszuletett. Attol meg senki nem tartja normalisnak.

2020. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
A videót nem tudom megnézni, de szintén tiktokon láttam egy 14 éves lányt aki 13 évesen szült. Az még durvább, hogy rendszeresen bulizott, ivott gyerek előtt, meg cigizik is évek óta, mellesleg nem is volt együtt a fiúval akitől a gyerek van. Szerintem ez nagyon durva, és elkeserítő hogy a szülők ennyire leszarják a gyereküket..
2020. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ kérdező... nem normális! Ilyen fiatalon a szülés fizikailag és lelkileg is nagyon nagyon megterhelő!
2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Magányos_csaj_2007 válasza:
78%
Bizonyos etnikumoknál normális, ami nem csak országonként de földrészekként eltér. Indiában, Afrikában normális. Itt Európában nem normális.
2021. máj. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy osztálytársam aki 13 évesen lett terhes és 14 évesen szült. Mai napig nagyon jól megvannak a kislányával, az apa se lépett le és nem, nem kissebségiek.
2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

#35. ez ritka szerencse szerintem xD

Amúgy igen, ez sok mindentől függ. Családi hagyomány, eszméiség, hogyan nevelték, milyen társasága van, hol lakik, stb.

Ha úgy nézzük, akkor nem azt kéne mondani, hogy nem normális, hanem inkább azt, hogy a 13-14 éves lány szervezete elég fiatal egy baba számára.

Ha szexuális életet is él 13-14 évesen valaki, akkor kétlem, hogy fogamzásgátlózni fog xD

Szóval egészségügyi szempontból nem 'normális'.

2021. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 13 évesen szültem, 2017-ben. 3 hónappal a 13. születésnapom előtt estem teherbe, igen, 12 évesen. Roma vagyok. A családban mindenki fiatalon szült (16-17) de velem ez egy kicsit előbb történt meg. Ott volt az általános iskolás ballagásomon a majdnem 2 éves kislányom. 16 évesen óvodai szülőire jártam. Igen, vállalom, hogy megestem. Most márciusban töltöttem a 18-at, a kislányom 5 lesz szeptemberben. Mai fejjel máshogy csinálnám? Igen! Megbántam? Nem! Nehéz volt a kezdet, de hamar belerázódtunk, 15 évesen összeházasodtunk az apukájával, boldogságban élünk. Ha anyagilag készen állunk egy második babára, akkor jön a kistesó. 16 évesen különköltöztünk, most jutottunk el oda, hogy építkezzünk. Ami nem a legjobb ötlet, a mai árak mellett, így a mostanit újítsuk fel. Egy kis panel lakás, ami tele van szeretettel. A párom 21 éves, van érettségije, szakmája, egy jólfizető cégnél dolgozik. Nekem van egy szakmám, estin érettségizem, mellette dolgozom. Senkivel sem cserélnék, de a kislányomat és további gyermekeinket nem erre szeretnénk nevelni. Ha foglalkoztatja a téma, kérdezzenek és mi válaszolunk nekik. Ne a saját bőrükön tapasztalják meg a tetteik következményeit. Éljenek, bulizzanak, ne kelljen hamar felnőniük. 16 évesen ráérnek majd szexuális életet élni, és ha anyagilag késznek érzik magukat, csak akkor alapítsanak családot. Ezzel nem bíztatni szeretném a tiniket, csak megmutatni, hogy a dolognak van ám jó oldala is😊
2022. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!