Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák engednetek a tini...

Anyukák engednetek a tini lanyotoknak hogy 15 évesen ott aludjon a 17 éves pasijánál?

Figyelt kérdés
A suliban ismerkedtek meg, 50kmre laknak egymástól.

2020. jan. 3. 19:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

Jesszus, dehogy engedném! Könyörgöm, 15 éves, még csak egy gyerek, bármennyire is hiszi magát nagylánynak.

Bőven ráér még nem hogy csak a szexxel, de a pasizással is! Nehogy már tök normális legyen, hogy 15 évesek kefélgetnek.....🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2020. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
28%
Amíg csak a pasija, nem. Pár hónapos kapcsolatban a barátjánál (akit ismerek és normális)talán, ha tudom, hogy tud védekezni és nem megy bele olyanba, amit nem akar.
2020. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%

Elengedtem, bár már egy hónap híján 16 volt.

De tudtam, hogy tud mindent, beszéltünk a dolgokról, amikor az ott alvás előtt szinte egy évvel járni kezdtek. Az ott alvás előtti napon is beszéltünk erről.

Kapott egy doboz óvszert. De vissza adta. Mondtam, hogy inkább legyen nála..hatha..

Azt mondta elmondja, ha megtörténik.

Nem történt meg, mert megvolt neki mint később kiderult. De a 16.szülinapjan sor került rá.

Tudtam, hogy elmondtam neki mindent és védekezni fog.

Ha tiltottam volna, akkor is megtörténik.

Rá pár hónapra irattunk fel neki fogamzásgátló tablettát, biztos, ami biztos. De próbáltam hangsúlyozni, hogy az óvszer továbbra is fontos, fertőzéses elkerülése végett..

Remélem nem hiába.

Beszélgess a lányoddal, akkor is ha még nem érdekli a dolog. Mert a 17 éves pasit érdekli ez kb 99,9% és ha a lányod szerelmes előbb-utóbb, tudtodon kívül vagy azzal.. De megfog történni. :)

2020. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
14%
engedném, de a fiú apukájában nem bíznék meg
2020. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Engedném, mert ha nem engeded, és ő akar menni, akkor hazudni fog neked valamit, hogy barátnőjénél alszik, vagy hasonló, és akkor azt se tudod hol van.
2020. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
Kíváncsi vagyok hogy az itt válaszoló, és engedő emberek közül hánynak van 15 éves gyereke?
2020. jan. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
előző válaszoló, szerintem a többség felnőtt, csak ők már nem abban a korban nőttek fel, amikor még az önkielégítés is tilos volt, aztán titokban meg mindenki azt csinálta
2020. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Legalábbis addig nem, ameddig meg nem ismerkedem a sráccal, esetleg a szüleivel. És nem, nem egy alkalmas kis vacsiról van szó, amin beszélek velük jobb esetben 5 mondatot, hanem több alkalommal. Aztán ha szimpi a srác, még talán azt is megengedném, hogy nálunk aludjanak, miután felvilágosítanám a lányomat a nemi életről.

De úgy, hogy nem ismerem a srácot, csak bemondasra tudom, hogy van, így esélytelen.

Nem azért, mert nem bízom benne, vagy totál megtiltom, de valamit valamiért. 15 éves, akiért én felelek, szóval tudni akarnám, hova megy.

Nincs lányom, fiaim vannak.

2020. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
48%

Válaszolhatok 16 éves lányként? Legalább látjátok az én szemszögemből.

Attól függ mióta vannak együtt, 50 km meg kb semmi. Hozzám a barátom Pestről jár Nyíregyházára, és így is kellett pár hónap míg itt aludhatott úgy, hogy a szüleimnek is nagyon szimpi.

Ha együtt vannak már mondjuk 5-6 hónapja, és ismered a fiút és szimpatikus, akkor szerintem engedheted, nincs ebben semmi rossz.

Aki meg a szexszel jön, nem kell ahhoz ott alvás, tudjátok a **** nappal is áll... És magamból, meg a barátnőimből kiindulva, nem a te tiltásodon fog múlni csinálja-e, csak max az engedélyed nélkül. Aki meg azon hüledezik, hogy 15 évesen ne legyen már normális hogy kefélgetnek 😂 az iskolában 14 évesen van felvilágosítás, és nekünk pl ott elmondták, hogy 14 évesen már sokan elvesztik a szüzességüket. 15 évesen akkor már tök okés. De ha nem áll rá készen, gondolom nem buta a làny, és nem fog belemenni azért, mert a fiú akarja.

Szóval kérdező, idegen fiúnál semmiképp se hagyd hogy ott aludjon, ismerd meg előbb. És ha már elég ideje együtt vannak, simán engedheted.

2020. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%
És azért mert 14 évesen van már felvilágosítás, abból egyenesen következik, hogy teljesen rendben van ennyi idősen szexelni?? Egyáltalán nem "tök okés", sem 14, sem 15 évesen! Még csak gyerekek, hiába érzik magukat huuu de nagynak.. Nem azok! Szimplán csak éretlen kislányok és baromira nem való egy ennyi idősnek a szex, felvilágosítás ide vagy oda.
2020. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!