Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák engednetek a tini...

Anyukák engednetek a tini lanyotoknak hogy 15 évesen ott aludjon a 17 éves pasijánál?

Figyelt kérdés
A suliban ismerkedtek meg, 50kmre laknak egymástól.

2020. jan. 3. 19:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem honnan jön ez a 15 évesnek nem való a szex baromság... Nem vagyok mai csirke de már a mi időnkben is simán belefért ez. 15-16 évesen már az első komoly kapcsolatukban voltak általánosságban az emberek. Nekem is 15 évesen volt az első komoly kapcsolatom, 3 évig tartott. Hát ha valaki azt mondja, hogy ne szexeljek vele majd csak 2 év múlva akkor kinevetem. A szex hozzátartozik egy kapcsolathoz, egymás megismerésének szerves része. Az ég világon semmi baj nincsen azzal ha valaki lefekszik a párjával akivel komoly kapcsolatban van, akivel szeretik egymást. Már 20 éve se volt senki kinézve aki 15 éves korában lefeküdt az első szerelmével, teljesen természetes dolog volt.
2020. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképpen sem.

F

2020. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjuk már ezt a "régen ez meg az volt" szlogent. Igen, ahogy régen millió és egy dolog másképp volt, de szerintem senki nem bánja, hogy pl ma már van áram és nem gyertya mellett kell tanulni, ahogy pl azt se hogy van internet és bárkinek utána lehet keresni stb stb.

Régen az volt a normális, hogy 15-16 éveseket már férjhez adogatták, a nőnek kuss volt a neve és az volt a dolga, hogy szüljön, gyereket neveljen, takarítson azt fogja szépen be. Álmodozni sem álmodozhatott karrierről vagy egyebekről. Hálaistennek az az idő elmúlt, ma már nem tenyészkancának vannak nézve a nők és egyáltalán nem normális, hogy 14-15 évesek - akiknek a nagy részük konkrétan azzal sincs tisztában hogy pl a megszakítás nem védekezés - jobbra balra kefélgetnek. Szimplán éretlenek erre! Csak hát azt hiszik ez milyen menő már, minél előbb el kell veszíteni, mert hát milyen gáz már ha nem. Lassan ott tartunk, hogy az is tök normális lesz, ha 10 évesek dugnak, mert hát most na, mi baj lehet. Amúgy érdekelne hogy egy 15 éves kislánynak ugyan milyen "komoly kapcsolata" lehet. Eleve bőven ráérne a pasizással is, az sem normális, hogy ekkora gyerekeknek már akár több éves kapcsolatuk van. Egy 13-14-15 éves kislánynak épp hogy gyereknek kéne lennie, nem pedig pasikat kellene hajkurásznia, de hát ma már ez a divat meg hogy minél előbb farokra üljenek. Vicc milyen elkorcsult világban élünk és ez csak egyre rosszabb lesz....

2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
37%

Engem is érdekelne miféle mocskos világban élnek azok, akik szerint a világ legtermészetesebb dolga, hogy 14-15 éves kisgyerekek, akiknek még seggükön a tojáshéj, már javában kefélgetnek! Mégis miről marad le, ha nem fekszik farok alá vagy nem farkal meg senkit 14 évesen??

Én normális világban élnék, ahol a gyerek gyerek és nem felnőttesdit játszik. Ennyi idősen a tanulással, a barátaival kéne foglalkozzon, nem pedig kuki után kajtatni. Mélyen elszomorító, hogy már ott tartunk, hogy minél előbb kezdenek szexelni a gyerekek, annál jobb.

Az én lányom nem fog 14-15 évesen sem pasizni, sem szexelni. És nem azért, mert soha semmit nem engedek majd neki és kulcsra zárva tartom, hanem mert eleve normális nevelést fog kapni és pontosan tudni fogja, hogy ennyi idősen neki még a világon semmi dolga se a fiúkkal, szexxel meg főleg nem.

Az én szüleim se mondták soha az életben, hogy nem lehet barátom csak X éves korom után, se azt hogy nem szexelhetek 15 évesen, egyszerűen csak normális nevelést kaptam és anélkül, hogy külön szóltak volna pontosan tudtam, hogy pl 14 évesen semmit dolgom a fiúkkal. Még csak a gondolata sem fordult meg a fejemben. De a legtöbb barátnőm 16, de inkább 17 évesen fiuzott először és a többségnek 17, de inkább afölött vesztette el a szüzességét. Na bumm, belehalt bárki is? Nem..

15 éves gyereket biztosan nem engednék együtt aludni a fiújával, ha fejre áll sem.

2020. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

nem mindenki egyformán fejlődik.

valakit 15 évesen már érdekel a dolog és lelkileg, testileg is érett már rá.

Van, aki 15 évesen még énesekbe, tiktokosokba, youtuberekbe és egyéb influenserekbe szerelmes, álomodozik és eszébe se jut, hogy bulikba járjon, pasizzon.

nem kell egyből általánosítani, nem minden 15 éves egyforma

A gyerek szülője ezt éppen látja, nem mások véleményére fog hagyatkozni a témában.

2020. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

hálisten nem a gyakoris marhája dönti el.

14 éves kortól legális és ha már együtt vannak egy ideje hadd csinálják.(csak védekezzenek persze)

2020. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
95%
50km 1 óra buszocskázas. Jöjjön át a fiú hétvégente, töltse nálunk a napot az esti buszhoz örömmel ki is viszem, de az ottalvást korainak tartom. Nem laknak olyan messze, ha a szomszéd utcában élne a fiú akkor sem engedném azonnal. Ha járnak pár hónapja, ismerem a srácot, jó a kapcsolatuk maradhat éjjelre, szünetekben akár napokra is. És a lányom is engedném hozzájuk.
2020. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom, de szerintem itt a többség nincs tisztában a valóságban.

Legtöbb ismerősöm már 15-16 évesen együtt megy a családdal nyaralni, meg egymásnál alszanak.

attól még lehet, hogy nem engednétek, de már nem az a világ van, mint amiben sok válaszoló felnőtt

2020. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezert vyn olyan sok kiegett lany mostanaban mert a 14. 15 eves kislynaok.... sexelnek csak mert aza vagany... sokszor nem is szerelembol ...meg járnak ....azt sem tudjak mi rgy kapcsolat erteke.... csak dobaljak egymast ..johet a masik....milyen lany.... milyen no lesz az ilyenbol....sokszor sajat magukat nem nezik semmibe,diszkokba dobjak oda magukat barkinek....hat bizok benne hogy az en lanyom nem akar 15 evesen sexelni,igyekszem igy nevelni hogy legyen onbecsulese es esze...
2020. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Beszéljétek át a lánnyal mindenképp, ismerd meg egy kicsit a fiút (egy telefon hívás is megteszi), és ha úgy ítéled meg, hogy a lány kellően felkészült, a fiú megbízható, hagyd, hadd menjenek.
2020. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!