Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mivel büntetnétek meg a 14...

Ti mivel büntetnétek meg a 14 éves lányotokat, ha hazugságon kapnád, hogy a barátnőjéhez megy, de közben a fiújával találkozik, akiről nem is szólt neked?

Figyelt kérdés

Falun lakunk. A szomszéd néni már többször mondta, hogy látta fiúval sétálgatni meg csókolózni. De ezt azzal magyarázta, hogy a testvérével volt (elváltunk az apjával, a fiam az apjával él).

Ma is elment, azt mondta a barátnőivel lesz. Utána én elmentem a boltba. Tényleg a boltba mentem, nem utána kémkedtem. Láttam, hogy az utca végében csókolózik vagy ölelkezik a barátjával, akiről még csak nem is szólt. Nem mentem oda hozzájuk. Elmentem a boltba, aztán hazamentem. Amikor a lányom hazajött, számonkértem rajta. Azt mondta, hogy akkor akarta bemutatni, amikor már komoly kapcsolat. De már 3 hónapja együtt vannak és ez az ő korában szerintem igenis komoly kapcsolat.


Ti mivel büntetnétek?


2020. febr. 17. 19:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%

megkérdezném tőle h ö mivel büntetne valakit aki hazudik

és azt kapná

2020. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%
Semmivel, magamat büntetném, hogy nincs egy normális kapcsolatom a gyerekemmel és ezért füllent meg nem mer elmondani dolgokat. Üljél le vele beszélgetni normális hangulatban és ne számonkéregesd.
2020. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem azzal van baj ha fiúja van , de ne hazudjon. ÉS ha történne valami súlyos én meg hiába keresgélem a barátnőjénél? ő meg épp légyottot járna a barátjával.
2020. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

Szobafogság minimum 1 hétig. És jó ideig én vinnem és hoznám mindenhová, tudja már kit nézzen hülyének. Ezzel a bizalmamat el is játszotta, amit nem lesz egyszerű visszaszerezni.

Továbbá 14 éves kislánynak baromira nem való még a fiúzás meg utcán smárolás. Leshetné, hogy mikor fog újra a pasikája szájába mászni...!

2020. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Eddig se volt őszinte, mert tartott tőled, ezután miért lenne? Hogy majd jól leszidd megint? Beszéld meg vele (szépen) hogy a hazugság zavar, nem az hogy van fiúja, és ha szeretné, bemutathatná, mert te szívesen megismernéd. Ezek után kérdezd meg van-e bármi kérdése, amire nem tudja a választ, és válaszolj ha van. Csináljatok popcornt, nézzetek meg egy vacak romantikus filmet és szent a béke.
2020. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
1 hét szobafogsággal, de elmondanam nekiy hogy nem a fiúzás miatt, hanem mert hazudott. Továbbá elmondanám azt is, nem baj, ha fiúzik, de mutassa be, és legyen tisztában a vedekezéssel, plusz ne menjen a tanulás rovására. Nem tilthatod a fiutól, mert akkor hazudni fog, és találkozni fognak, de elmondhatod, hogy bízhat benned, és nem fogsz kiakadni, mert ő pasizik.
2020. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

Jaaa hát persze, akinek nem halál természetes, hogy hazudik és pasizik a 14 éves kislánya, az mekkora szaranya.

Hát akkor hajrá, te nyugodtan dicsérd meg, sőt jutalmazd is meg, amiért hónapokon át a képedbe hazudott, a te bajod, de nehogy már még az legyen a szaranya, akinek ez nem a világ legtermészetesebb dolga!!🤦🏽‍♀️ Te úgy csinálod, ahogy akarod, más meg másképp. Miért kell beleszólni és lehordani a másikat?!


Amúgy nem egyből az anyaban kell a hibát keresni, legjobb barátnőmnek szuper volt a kapcsolata a szüleivel, bármit elmondhatott nekik, mégis titkolta, mikor először barátja lett, mert nem tudta hogy mondja el, kellemetlennek érezte, húzta-halasztotta. Bár nyilván egyszerűbb az anyukát fikázni ismeretlenül....

2020. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
2%
a pasizással nincs baj az természetes. de ez azárt durva hazugság.
2020. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%

A szomszéd nénit megkérném szépen, hogy ne kémkedjen és árulkodjon, hanem foglalkozzon inkább a maga dolgával.

A lányomnak pedig megmondanám, hogy nekem bármit elmondhat, és ha eddig nem így érezte, akkor mostantól másképp lesz minden, neked az a fontos, hogy neki jó legyen, de biztonságban legyen.

És nem büntetném semmivel, hanem elgondolkodnék azon, hogy miért nem vall be nekem egy 3 hónapos kapcsolatot, és változtatnék a hozzáállásomon.

2020. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%

Szobafogság és a fiúzást el is felejtheti, bőven ráér ezzel még. 14 évesen nem fiúkkal kell nyalakodni, hanem tanulni, barátnőzni, mozizni, fagyizni stb.

És persze a bizalmamat ezzel el is játszotta.

Ezentúl jobban odafigyelnék merre is megy pontosan...

2020. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!