Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valami még hiányzik? Vagy jó így?

Valami még hiányzik? Vagy jó így?

Figyelt kérdés
Anyukám utazási irodában dolgozik,most fog hazaérni,mert várni kellett a vendégeket. Nem jött meg az utolsó,de hazajöhetett. Mindig szombaton van érkezés,20-30 család is jön,és csak akkor jöhet haza,ha mind megjött. Én nagyon unatkozom itthon,az is lenne a kérdés,hogy mit csinálhatnék szombatonként? Egy házban élünk a Nagyszüleimmel,84 évesek.A szüleim elváltak,Anyával imádjuk egymást,olyanok vagyunk,mint két barátnő. Ma azzal vártam,hogy összeszedtem a ruhákat,kivasaltam(volt egy csomó ruha),megágyaztam,kedves kis levelet készítettem az ágyra,megterítettem,vacsora a tűzhelyen,elmosogattam. Örülni fog? Nagyon nagy szeretettel csináltam Neki! Anyukák,Ti örülnétek? Másik kérdésem,mit csináljak az elkövetkezendő szombatokon,amikor Anya dolgozik? Ugye van,amikor előbb hazajön,de ez a vendég(ek)től függ.
2010. júl. 24. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!2 gyerekes(egyedülálló) anyukaként ,gratulálok a mamádnak és neked is!Nagyon kedves és szeretetreméltó gyereket nevelt belőled!!!Ennek ellenére én azt tanácsolom neked ,hogy néha magadra is szánj időt!Barátnők ,séta egy fagyi illetve szuper dolgokat lehet készíteni ha van egy pici kézügyességed.Gyöngyékszer ,dekupázs és hasonló dolgok:Szép napot és kellemes nyarat neked és az anyukádnak!!!
2010. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

jófej csajszi lehetsz!! nem ilyen partyszutyok akik körülvesznek itt BP-n. Légy büszke magadra, ne érdekeljen ha más beszól, vagy oltogat.

15/f

2010. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

na ilyen gyerekért ölni tudna pár szülő:DD

hát nézd meg moovie.hu-t:D ott van rengeteg film.

ha meg már meguntad,akkor keress zongora darabokat neten[persze nehezebbett]és próbáld meg eljátszani.:)vagy bármelyik hangszerre.

2010. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán kedves emberek vagytok!
2010. júl. 26. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!