Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem a 16 éves fiamnak...

Engedjem a 16 éves fiamnak hogy politikusjelölt legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló, sokat olvas a témában és szeretne politikus és filozófus lenni a jövőben. Látta hogy van erre lehetőség már 14 éves kortól is és mondta hogy szeretne. Engedjem?

#politika #tini #iskola #szülő #kamasz #ideológia #politikusjelölt #enegedély
2020. márc. 24. 19:07
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
74%

Büszke lehetsz rá, és a nagypapira is. :) Szívet melengető olvasni, hogy még napjainkban is vannak ilyen lelkes kommunisták, szinte kicsordul a könnyem a meghatottságtól. :) Küldök egy kis államosító mixet nektek, Kádár urunk legyen veletek! <3


[link]

2020. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Nemzeti kommunisták. Nem szabad összekevrni a globalistákkal, mert ő vállalt közösséget a hungaristákkal is, mármint a nagyaja, de ő is. Büszke is vagyok, bár én nem ezen az oldalon állok.
2020. márc. 25. 13:34
 33/54 A kérdező kommentje:
Miért?? Te nem lennél büszke a gyerekedre aki rengeteg ember elé ki mer állni, és nem is rossz beszédet mondani?? Ebből is látszik hogy nem volt még gyereked soha.
2020. márc. 26. 10:31
 34/54 anonim ***** válasza:
Ha idióta eszméket követ akkor nem, nem lennék. De ez kilőve, mert mindegyik gyerekemnek elsőkézből meséltek a dédszülők a csodás régi időkről.
2020. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Sajnálom, tudod nem mindenki ilyen szement liberálisan neveli a gyerekeit. És el kell fogadni hogy most már önálló gondolatai kezdenek születni és elkezdett felnőni.
2020. márc. 26. 11:20
 36/54 A kérdező kommentje:
A nagszülei tanították meg mindenre, és a nagyanyja (a nagyapja már sajnos meghalt) az egyik legerősebb támogatója. Ő segíti ebben. Idióta szeme a te fejed. Soha nem olvastál még igazi filozófusoktól semmit sem.
2020. márc. 26. 11:23
 37/54 anonim ***** válasza:
40%
16 évesen még nulla élettapasztalata van, így csak elméletekre tud támaszkodni, ami a való életben semmit sem ér. Én nem hagynám, hogy a gyerekem nevetség tárgyává váljon, videóra vegyék ahogy tini fejjel hülyét csinál magából, aztán esetleg később ez hátrányára válik munkakeresésnél. Mert ez egy szülő dolga, hogy megvédje a gyerekét, ha kell akkor a saját ostobaságától is. És te nem a szülő vagy, hanem a kölyök. :)
2020. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Szülő vagyok, és látod mennyien írták hogy engednék neki. Na, látod? Én is ezt mondom, ő az én gyerekem és hagyom hogy azzal foglalkozzon amivel akar. Basszus! 14 éves kortól lehet. Miért ne engedhetném 16 évesen neki??
2020. márc. 26. 13:59
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Hun-Szittya Harcos nick néven biztos te vagy a szülő, igen :D
2020. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Hagyni fogom neki. :-) Joga van hozzá. ;-)
2020. márc. 26. 14:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!