Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit Tegyek FONTOS!? (bovebben...

Mit Tegyek FONTOS!? (bovebben lennt)

Figyelt kérdés

Egy baratnommel sms-eztunk , es irtam neki 1x egy ojat hogy bekapod..(de csak 100% viccbol)

ezelott par nappal..

tegnap este az apja felhiv engemet(16/f,a csaj 18)hogy hogy mereszelek en ijet irni a lanyanak h letekeri a tokomet h ez az bla bla..

mi az istent tegyek ?

csajjal joba vok , de latom az apja kinem allhat..

bocsanatkeres kizarva.. azon kivul mit lehet tenni ??? :-s


2010. júl. 30. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írj a román Gyakorikérdésekbe, románul.
2010. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy off: azért fontos a helyesírás, mert első ránézésre képet ad az emberről! Azonnal más benyomást kelt, ha azt írod: "a csajjal joba vok", mint ha rendesen beszélnél. Ez nem "szeretem" kérdése. Minimum elvárás egy normális lánynál. Éppolyan elvárás, mint hogy ne lógjon ki a nadrágból az alsógatya, és legyen megmosva a fogad. ALAP. L27
2010. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hát ez kínos..

legtöbb amit tehetsz hogy meghúzod magad... mintha misem történt volna. esetleg ha még felmerül magyarázkodhatsz, de legjobb lenne ha a csaj mondaná meg a faternak hogy ez nem komoly... meg hogy ti így szoktatok beszélni egymással mert haverok vagytok és hülyéskedtek...

2010. aug. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is Romániában élek és tudok helyesen írni:D..érdekes.

hol élsz azon belül,hogy Románia?

2010. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjátok már ezt a hülye helyesírást!!!!!Nem suliban vagyunk!!Hagy írjon már úgy ahogyan akar!Nektek mi a fene közötök van hozzá?????!!!!?Én is utálok helyesen írni!A kedvemtől függ általában!


Amúgy mi is sokszor így szoktunk hülyéskedni hogy nagyon sokszor vannak olyan beszólásaim,meg direkt hülyeségből cukkolok vkit szemétkedek stb. amire azt írják h kabbe!:P

De tudom h hülyéskednek!Ha a lány is tudja akkor szerintem is neki kéne közölni az apjával h ezt nem komolyan gondoltad csak hülyéskedtetek!

Amúgy lehet lehurrognak de megértem h nem akarsz bocsánatot kérni!!!!Mert NINCS MIÉRT!Nem komolyan gondoltad szval!!Vagy legfeljebb mondd el e az apjának hogy csak hülyéskedtetek...

2010. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

ráadásul az apja minek néz bele az sms-ébe?! aztán felhúzza magát miközben azt sem tudja miről van szó...

na EZÉRT nem kéne más dolgaiba beleütni az orrunkat...

2010. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

En is Romaniaban elek..

Anol billentyuzethez szoktam hozza es ezert irok e'kezetek nelkul..

Akinek nem tetszik ne nezze.

Szerintemis a csaj mondja meg az apjanak hogy csak hulyesegvolt mert ti szoktatok igy hulyeskedni.

2010. szept. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ne irja pakonyelven tudod a bilentyuzeten jobbesetben van ekezetes betu is...
2010. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!