Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miket csinálhatnénk a 17 éves...

Miket csinálhatnénk a 17 éves lány unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Nem sokára fog hozzánk jönni nyaralni a 17 éves unokatestvérem de nem tudom hogy miket csinálhatnénk.


13L


2010. júl. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
dvd-zés, bicaj, társas, dumálás, tollasozás, sminkelés, fodrászkodás egymás haján, sütés-főzés, ilyesmik! jó szórakozást!
2010. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok, szal ezeket tudom írni: filmezés, vásárolgatás vagy csak nézelődés, ruhapróbálgatás, kutyasétáltatás, fodrászkodás, sminkelés, körömlakkozás, társas, kocogás, bicaj, kártyázás, főzés és hasonlók.
2010. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszike a válaszokat.

-A sminkelés-fodrászkodást mindenképpen ki fogjuk próbálni mivel ő nagyon jol tudja megcsinálni a hajat és én meg jól tudok sminkelni...

-A kutya sétáltatás is remek otlet mivel állatimádók vagyunk.

-Ruhapróbálgatás... ez jo otlet...vannak a szekrény alján nagyon régi ruhák,azokat fogjuk oszzeviszza próbálgatni aztán az unokatestvérem megcsinálja a hajunkat en meg kifestem magunkat és már egy nap el is ment.Aztán úgy fogunk mászkálni a házban :D


mégegyszer koszi a válaszokat és ha még tudtok valamilyen tippeket akkor meg írhatttok. puszi

2010. júl. 31. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:

ezekhez mondjuk pénz kell, de ha van akkor tökéletes programok: mozi, bowling, billiárd, mekizés.

még ennyi jutott eszembe, 2. válaszoló voltam.

2010. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy merre laktok, (pl.: a Balatonhoz közel, vagy az ország másik felén) de délutánra/kora estére nagyon jó program lemenni egy közeli parkba, sétálgatni, fagyizni (közben sétáltatni a kutyát). Esetleg, ha van görkorcsolyátok, azzal is mehettek.

Gyöngyötfűzni, illetve scooby-doo-t csinálni (ezzel a technikával nagyon szép díszeket/kulcstartókat/állatokat/ceruzadíszeket lehet csinálni) !

Nálunk a mólón van ugrálóvár, dodgem, bungee jumping. Ezekkel is elég olcsók (300-400-500 Ft) és jó szórakozás!



Remélem, tudtam egy kicsit segíteni!

2010. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyetek el plazaba,probáljatok ott rucit.mozi,állatkert,vidámpark (ha van a közelbe) . ottalvos buli,a te barátaidat is hivd fel,h legyenek itt barátnői :). bubifújózás ki az ablakon :D ,de ezek ugy jönni fognak :D
2010. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezek állati gyerekesek, a 17éwesnek...:S

telefonbetyárkodjatok.az minden korosztálynak bejön.:D

2010. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!