Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy manapság már 10-11 éves kislányok is sminkelnek?

Figyelt kérdés

Van pár olyan lány, aki már 10-11 évesen sminkeseket megszégyenítő módon sminkkel. Alapozó, korrektor, szemöldök ceruza, tusvonal, minden...


Mi a véleményetek róla? Miért csinálhatják ezt? Mik lehetnek a jó és rossz következmények ebből kifolyólag?



2020. jún. 18. 04:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

13 évesen kezdtem el érdeklődni a smink iránt,14 évesen sminkeltem már rendszeresen suliba is,korrektor szempilla spirál,atlatszo szemoldok gél,labello,és kész 15 évesen suliba tust is huztam,16 évesen meg már nagyábol mindent használtam kivéve a konturt mert az nem megy nekem se pedig nem vagyok béna,de avval valahogy sose tudtam bánni,meg sztem max fotokon néz ki jól de életbe nagyon nem,én jobban érzem magam sminkben persze a hétköznapi sminkemben,sokkal több az önbizalmam,persze smink nélkül is elmegyek bárhova,no meg már lassan 3-4 honapja sminkhez sem nyultam a karantén miatt, szóval most pihentettem egy ideig,17 leszek nemsokára szóval nem mondok le a sminkről,a nőiesség része,és én is viszonylag hamar értem ugymond 13 évesen már festettem a hajam persze beszoltak érte a suliban a kis csipszarok is! De lesz*rom nem egy dekorkozmetika terméktől leszel könnyű vérű hanem hogy átment rajtad a fél város hozzá teszem én még szűz vagyok szoval semmi köze a kurv*sághoz ha valaki sminkel fiatalon.

De igen 10-11 évesen engem még nem érdekelt a smink azt hozzá teszem de tetszik nem tetszik mindenki máshogy érik.

2020. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
11esen jót röhögtem 😂 Kérdező, íme ez a következménye, hogy mi lesz ezekből a kislányokból😂
2020. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem most kezdődött el hanem mar nagyon régen, tele van a youtube ilyen koru kislanyokkal akik smink videókat csinalnak.

De szerintem ameddig csak otthon szórakozásból, hiszen minden lanyt érdekelnek anyuci dolgai addig semmi baj.

De ha az van amit nehany válaszoló irt, hogy nem megy suliba smink nelkul, az mar rettentő gaz.

2020. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Szülö a hibás hogy engedi. Nagyon korai ez. 10-11 évesen
2020. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
12-es nem tudom mi a vicces ezen,gondolom te is az a maradi tucat emberke vagy dehát nem mindenki egyforma :)
2020. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

Miért lettem lepontozva?


Na cicáim 10-11 évesek akik lepontoztatok. Higyjétek el szép korban vagytok. De nem jó ha felnöttek akartok lenni és kisminkelve jártok. Ez inkább vicces.

13-14- évesen teljesen oké egy szájfény, vagy kis spirál ha már. De hogy 10-11 évesen komplett smink legyen? Minek? Mit takartok el? Milyen ráncokat? Rajtam 28 éves létemre vagy spirál kis szemceruza, szemöldök, szájfény.

Este buliba ha meg kell jelenni sminkelem max ki magamat. Vagy esetleg ennyi idösen ez már buli smink?

2020. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Semmi, ki akarja próbálni, hát próbálja. Napi szinten nem hinném, hogy sminkelik magukat a suliban oltári botrány szokott az ilyenből lenni. Nálunk még a körömlakkot is szóvá tette az ofő.
2020. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
11es olyan sötét mint az éjszaka. Egyszerű és nagyon nagyon buta.
2020. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 18-as miért vagyok buta? Talán ismersz?:) az a buta aki ha valakivel nem ért egyet egyből le degradálja aki okos csak elengedi hogy nem értünk egyet, biztosan jobb ember vagy mint én nem vitás.
2020. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Miröl is beszélgetünk?

Otthon barátnövel kisminkelik magukat csajos programkén és így utcára nem mennek. Vagy kisminkelik maagukat és utcára suliba mennek vagy így ki?

Nem mindegy a dolog

2020. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!