Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 3 gyerek, 2 szoba: hogyan...

3 gyerek, 2 szoba: hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Úgy alakultak a dolgok, hogy át kell költöznünk egy másik lakásba, az okokat most nem részletezném.

2 szoba van, viszont 3 gyerek. Egy fiú, aki 14 éves, és 2 lány, az egyik 17, a másik 14 éves. A nappaliban én és az apjuk fogunk aludni. Eddig mindegyikőjüknek saját szobájuk volt, most 2 valakinek össze kell költözni, de mindegyik saját szobát akar, és hetek óta ezen megy a vita. Ha a két lány költözik össze, akkor az van, hogy kivételezek a fiúval, ha az ikrek költöznek össze, akkor az van, hogy kivételezek a naggyal. Hogyan kellene igazságosan tenni?


2020. júl. 26. 12:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
37%

30!


Nézd, a kérdésből nem derült ki, hogy mekkora az a nappali es aki gyorsan olvas, vagy picit figyelmetlen, simán átugorja azt a reszt, hogy a szülők ott alszanak.

Pl én is azt javasoltam, hogy a legnagyobb szoba legyen a két lányé és aztg próbáljak meg felosztani. Miután a kerdezo írta, hogy ez egyben van a konyhával és az étkezővel ez a megoldás nem jatszik

2020. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
19%

#25: Én írtam. Igen, megoldja. De a lányon nem látszik, a fiún meg igen. Tehát minden ébredéskor egy kellemetlen helyzet mindkettőjüknek, amíg takargatva magát kijut a fürdőszobába.

Főleg, ha mindenki egyidőben készülődik, és más is menne a fürdőbe.

Úgyhogy bocs, de szerintem ezt is figyelembe kellene venni.

2020. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
1%

24-es, neked van képed “ítéletet” számon kérni itt bárkin is, mikor olyat írtál a számodra teljesen ismeretlen kérdezőnek, hogy pöffeszkedik a nappaliban? Álljon már meg a menet...


“Koránál fogva” egyébként miért is járna több egy 17 évesnek, aki már majdnem felnőtt, tehát jobban át el kellene fogadnia, hogy ez egy kényszer szülte helyzet, legnehezebb éveit külön szobában tölthette, mint egy 14 évesnek, aki még csak most lép be ezekbe?

Elüldözni otthonról, jaj. Mert a 14 évesnél nem lehet ám ezt elérni, ha ráadásul az ellenkező nemű testvérével kényszerül egy szobába azokban az években, mikor a legtöbb testi, lelki változás megy végbe mindkettőjükben.

Mellesleg ha már elüldözés, a szegény 17 éves egy év múlva költözhet. A 14 évesnek 4 évet kell kihúznia. Ki is szenvedne többet?

2020. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
86%
32 engedd már el ezt az álló farkat. Komolyan. Van külön nemű fiú testvérem. Voltunk egy szobában. Unokabatyammal nyaraláskor is voltunk egy szobában. Nehogy már azt hidd hogy ezt így 30 percig takargatjak aztan muszaj könnyíteni magukon. Komolyan ez nem állatkert. Pár perc alatt lelohad. Ha meg nem, akkor simán kisétál a fürdőbe. Senki nem fogja a gatyáját nézegetni, mennyire dudorodik. Legalábbis normális családokban. Hagyjuk már.
2020. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem ezt az álló farkas rögeszmét. Millió fiútini kénytelen valakivel egy szobán osztozkodni, legyen az koli vagy otthon. Majd ő is vár két percet mielőtt felkel azt kész.
2020. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
14%

Döntsd el, melyik gyerekedet szereted a legkevésbé, mert igen, ezzel valószínűleg valamelyiket el fogod üldözni.


Én is közös szobában voltam a 2 évvel fiatalabb hugommal, és az volt a első 18 évesen, hogy inkább leléptem otthonról "csövezni" egy külön albérleti szobába, mert borzasztó volt, hogy ennyi idősem szó szerint minimális privá szféra sem jutott.

2020. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
31%

36

Nyilván más gond is volt, nem csak a közös szoba csak ezt valahogy mindig kifelejtik ezen az oldalon.Szeretettel téli családban nem egy szobán múlnak a dolgok.

2020. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
44%
Én nővéremmel vagyok egy szobában, természetes látja a merevedésemet és nincs belőle baj. A masztizást is tudja. Minden felfogás és hozzáállás kérdése.
2020. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
3%
A konyhából csináljatok amerikai konyhát a nappaliba/a legnahyobb szobába(tehát ahol elfér) és a harmadik gyereké lehet a konyha.
2020. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
73%

39!


Aha. A víz vezeték, lefolyó, gaz, vagy a villamytuzhrly spéci aramkabelenek áthelyezése kb annyiba kerül, mint egy pár n3gyzetmeterrel nagyobb lakás.

2020. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!