Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 3 gyerek, 2 szoba: hogyan...

3 gyerek, 2 szoba: hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Úgy alakultak a dolgok, hogy át kell költöznünk egy másik lakásba, az okokat most nem részletezném.

2 szoba van, viszont 3 gyerek. Egy fiú, aki 14 éves, és 2 lány, az egyik 17, a másik 14 éves. A nappaliban én és az apjuk fogunk aludni. Eddig mindegyikőjüknek saját szobájuk volt, most 2 valakinek össze kell költözni, de mindegyik saját szobát akar, és hetek óta ezen megy a vita. Ha a két lány költözik össze, akkor az van, hogy kivételezek a fiúval, ha az ikrek költöznek össze, akkor az van, hogy kivételezek a naggyal. Hogyan kellene igazságosan tenni?


2020. júl. 26. 12:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
55%

Elég nagyok ahhoz, hogy őket kérd meg a döntéshez, ne itt olyanokat, akik nem ismerik a körülményeket.

Ha a nagyobb szoba kettéválasztható, akkor már jobb a helyzet.

Magas bútor, paraván, gipszkarton...

Vagy ha belemennek, x időközönként valaki mindig külön szobába költözhet, bár ekkor nem lehet hosszú időre saját kuckót belakni.


Egyébként meg sokaknak nincs is lehetősége sehogy külön szobára, nekünk még gyerekszobánk se volt az öcsémmel, a nappaliban aludtam, volt egy asztalom a sarokban.

2020. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
13%

fiú raknám külön, mert a lányok általában jobban megértik egymás, hasonlóbb az érdeklődésük is, illetve öltözéskor se kellene arra várni, míg a másik kimegy, vagy befordul a fal felé.

Itt többen írták, h a nagylány barátot hoz haza...hát a másik kettő is abban a korban van, h hozhat havert, barátot, barátnőt, párját... Addig ő

lehet a szobában és a másik akkor addig átmegy a testvéréhez a másik szobába. Nem örökké költözik oda a barát, csak pár órára.

2020. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
45%

A nagyobb szobába valami olyan térelválasztót kellene tenni, amin nem lehet átlátni. Pár éve egy butros üzletben pl olyat is láttam, hogy elhúzós volt. Úgy értem, hogy simán bemennek egy ajtón, ha meg magán szféra kell, akkor elhúzzák, s mindkettőnek lesz egy kis félszobája. Éppen csak a hangokat engedi át nagyon, meg ha az akar ki-be menni a azobájába, aki nem az ajtós részen van, akkor át kell menjen a másik szobáján. De még mindig jobb, mintha csak simán egy szobában lennének. Gondolj csak arra, hogy hogy maszturbálnának, ha azon kell stresszeljenek, hogy "a tesó csak erre fordul s meglát"...


Ezt meg lehetne kombinálni azzal, hogy pl évente váltsátok, hogy kinek van rendesen külön szobája.

2020. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!