Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fekvőtámasz, mint büntetés?

Fekvőtámasz, mint büntetés?

Figyelt kérdés

Voltam egy táborban, ahol fekvőtámasz volt a büntetés. (Pl késtél X percet, akkor 10x fekvő).

Szerintetek mennyire lenne ez működő egy családban? Mert nekem ez sokkal jobban tetszik, mintha ordibálnának velem.

Hallottam egy ilyenről, jó kimenetele lett, és rohadt erős csávó lett. Nyílván, ez egy eset, lehet kamuzott az illető, de mennyire reális? Törvény nem bünteti, vagy nem árt egy gyereknek ez?


((A kérdés elsősorban fiúkra érvényes, kamasz korban, és csupán kíváncsiságból kérdezem. Nem vagyok felnőtt, nincs gyerekem.))



2020. aug. 19. 21:57
1 2
 11/12 TheSoldier ***** válasza:
100%
Ha kiadod büntetésnek a fekvőtámaszt,akkor neked is ugyanúgy meg kell csinálnod.
2020. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
6%
Szerintem jó ötlet, kiegészítve azzal hogy csinálja meztelenre vetkőzve. Szégyenérzet miatt el akarja majd kerülni a büntetést, hatékonyabb lesz.
2020. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!