Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Igénytelen lenne a kamaszlányom?

Igénytelen lenne a kamaszlányom?

Figyelt kérdés

A minap, egy rokon, leigénytelenezte a lányomat. 13 éves, minden nap 1x zuhanyzik(menstruáció idején 2x). Csak a fontoa testrészeket(hónalj, intim területik stb...) mossa meg tusfürdővel, mert hamar kiszárad tőle a bőre. Haját heti 2x mossa. Tisztálkodás után, fültisztítás, és dezodor. Szőrtelenít is.


32/N


2020. szept. 5. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

13 éves és van egy két pattanása,ez teljesen normális.

Gondolom a rokonnak ennyi idősen még szőrszála sem volt.

Egyébként nincs jobb dolga?!

2020. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Heti 1x mosok hajat, mert nem zsirosodik, én is az említett helyeket mosom tusfürdővel, napi 1x stb és tökéletesen tiszta vagyok
2020. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Hu en milyen pattanásos voltam! A kozmetikus se tudott vele mit kezdeni... a majkinyiros bogyot anya nem engedte feliratni. Kb 27 évesen jött helyre a borom. Ekkor száraz lett. Igénytelen allat vagyok, ussetek meg.
2020. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13 éves lányommal állandóan a kozmetikust járjuk olyan gyulladt pattanásos a bőre. Tőlem örökölte, pedig pl nasit zsírosat sem eszik.
2020. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyáltalán nem igénytelenség nekem pl egyáltalán nem voltak pattanásaim de az osztálytársaimnak igen de nem neveztem őket igénytelennek
2020. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni az ilyen szituációkat. A rokonod ezt mondta, te meg nem kérdezel rá ott helyben, hogy mire gondolt konkrétan, hanem jössz ide kérdést kiírni, hogy a gyakori népe majd úgyis tudja? 🤔
2020. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy ez téma. Mindenki tudja, hogy a kamaszoknak több a pattanása. Ez a normális. A tisztálkodási szokásai meg senkire nem tartoznak, pláne egy rokonra. Remélem nem ecsetelted, hogy menstruáció közben mikor zuhanyzik... Én kamaszként azt is irtó cikinek éreztem, hogy anya megtárgyalta a menstruációm női rokonokkal. Kinek mi köze van hozzá? A fiúk esetében bezzeg nem tárgyalják meg az első magömlést.
2020. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Lesz majd ott több pattanás is.
2020. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!