Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális anyám van hogy ilyet...

Normális anyám van hogy ilyet mondott? teljesen megvagyok lepodve 16/l

Figyelt kérdés

Kérdeztem anyut hogy idén nyáron lemegyünk e a Balatonra négyen

Mert ugye a szüleim elváltak és anyanak új pasija van,és a pasinak van egy 8 éves kislánya

És így gondoltam négyen elmehetnénk ugyis van pénze a pasinak(de ezt nem mondtam anyunak)

Mire ő neked inkább már a pasiddal kéne menned nem velünk!Menj a pasiddal!

Én a nyáron leszek 17,a fiúm meg 19.De akkor is kicsit fel voltam háborodva hogy őt tényleg ennyire nem érdekli?vagy velem van a baj hogy velük akarok menni és nem rögtön a fiúmmal!?meg meglepődtem hogy ilyen egyszerűen elengedne. Ti elendegnetek a gyereketeket 17 évesen a pasijaval aki 19!?



2020. dec. 11. 09:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
19 es jól le lett pontozva mikor a legnormálisabb választ adta .Akinek csak 18 évig kell a gyerek minek szül egyáltalán? Attól mert nagy korú ( ebben az esetben még nem az ,tehát a szülő felel érte) ugyanúgy a gyereke és egészen nyugodtan mehetnek együtt nyaralni. Ha meg az új pasit zavarja a gyerek akkor nem kellett volna gyerekes nőt választani.
2020. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
10%

Itt csak olyan szülők vannak szinte akik veréssel oldják meg a gyerek nevelést vagy akinek véletlen becsúszott/megbánta és az első adandó alkalommal szabadulna tőle.

Az agybeteg kommentjeikkel meg egymás sz*rrá lájkolásával tartják fenn a látszatot, hogy ők gondolkoznak jól, holott mind selejt, kukába való szülőutánzat.

2020. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%

"Mi pl szeretünk párommal útközben megállni kis huncutságra, na most ha a gyerek is ott ülne hátul, kilőve"


Totál le fogsz döbbenni, de nem mindenkinek arról szól egy autós utazás, hogy melyik bokorban álljanak meg dugni. Pláne felnőtt kulturált emberként. De felétek a putriban tuti ez az alap ami nèlkül 40 km t nem lehet megtenni. Másoknak meg a hátsó ülésen utazó nem jelent ugye gondot, aki nem mellesleg a családod része.

Na mindegy, nullás IQval ösztönlènyként ez gondolom mind magas. A lányod meg naná hogy lepattan 17 évesen, vagy már előbb, elég egyértelmű lesz számára, hogy anyucinak csak addig számít családtagnak, míg kiskorú, mi több egy gyerek. Aztán meg képes vagy kigúnyolni a saját lányod, mert urambocsá nem csak 5 éves kisgyerekként van igénye a CSAlADJARA. Mi vagy te bmeg valami állat aki elhagyja a kölykeit x idő után, mert a természet így diktálja? Vagy ember esetleg?

Neked büdös életedben nem volt rendes családod, azért tartod hót cikinek ha valaki 17 felett még hajlandó egy levegőt szívni a "hapsiján" kivül mással. Teljesen torz értékrended van, és valami elmeborult képed a család fogalmáról.

Szánnivalo vagy a gyerekednek meg részvétem.

2020. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz, nem erről szól feltétlenül az utazásunk ha ketren megyünk, de másabb nyilván mint gyerekkel. Igen, elszoktunk menni csak ketten, de elmegyünk hárman is. Nincs ebben semmi rossz. Ahogy ha úgy vesszük, akkor abban sincs semmi különleges, hogy a Kérdező képtelen a barátjával menni, inkább az anyja és annak hapsija nyakába akaszkodik, ezek szerint ez a tuti oké. Pedig szerintem az anyja világosan megmondta, hogy a barátjával menjen, ne velük. Ezen mit nem lehet érteni?

Messzemenőleg nem putriban élünk, de ez (sem) tartozik ide.

Attól mert két emberből szülő lesz, igenis maradjanak meg nőnek illetve férfinek,igenis járjanak el kettesben is.

17 évesen meg minden további nélkül kimászhat az édesanyja és annak új párja magánéletéből.

2020. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és ha megállunk, nem bokorban szoktunk:)

Azért egy 3-4-5 órás út alatt akad egy fogadó, egy panzió, egy motel. Elvégre enni is megállsz útközben, találsz helyet ahol lehet enni. Ugyanez a helyzet azzal is, ha egyéb dologra vágyunk, van erre alkalmas hely. Nem mindenki a bokorban áll meg.

2020. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%

Hol írtam hogy a szülők ne maradjanak kettesben? Sehol. De ez a felháborodott vagdalkózás szánalmas és röhejes amit elvileg felnőtt nőként művelsz! Ki az aki nem tud kimászni az anyja magánèletéből? Akinek a szüleivel IS van igénye időt tölteni??? Neked elmentek otthonról. Szerintem a kérdező egy szóval nem mondta, hogy napi 24ben az anyján akarna lógni, csak hogy családi nyaralásra IS lenne igénye. Hallatlan de tényleg.

Vicces hogy szerinted az a felnőtt viselkedés akinek ciki az anyjával nyaralni, időt tölteni, holott igazából pont ez egy tipikus kamaszos-gyerekes viselkedés iskolapèldája, ami aztán pár év múlva elmúlik. Sok ismerősöm kamaszával ugyan ez volt. Nahát, akkor most ki is ragadt meg agyilag gyerek szinten? Te. Na irány egy igényes bokorba dugni sunyiban, nem ám itt gyerekesen cikisen viselkedsz 🤦‍♀️

2020. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor motelba 🙂 hiába, sok is az a 3 óra autós út motelba dugás nélkül, felnőtt kisasszony.

Mikor az agyilag gyerek szinten ragadt okít ki mást a felnőttségről, ugye...

2020. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem okítottam senkit.

Az anyja ÉRTHETŐEN válaszolt neki. Ezen mit nem fogott fel a Kérdező?!

Korábvan leírtam, én ilyet nem mondanék a lányomnak, de ha 17 lesz, akkor is lesz olyan, hogy ő nem jön velünk. Most is van ilyen.

De akár meg is kérdezhetné a Kérdező, hogy miért mondta ezt az anyja.


A motelben megállás-hoz csak annyit, hogy ki lehet bírni azt a 3-4 órát, de mivel szeretjük az izgalmakat, az új helyeket, miért ne tehetnénk meg?

2020. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező csak kíváncsi volt az itt olvasgatók véleményére. Ennyi. Mindenki le tudta kulturáltan írni a vèleményét rajtad kívül. Neked kellett minden áron a sértett hormongőzös kamasz figuráját hozni, aki itt jól lecikizi a kérdezőt mert megfordul a fejében 16 évesen hogy a szüleivel nyaraljon.

De, valószínűleg ezt a kapja tőled a te lànyod is 16 évesen majd....

A jó isten mentse meg attól hogy ne legyen "aktuális faszija" ennyi idősen, ki is tagadod🙂

2020. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
#15 nem azért mondja a 11 évesed, mert annyira érett, hanem mert ennyire érzi hogy zavar otthon. Az apjának is van új nője gondolom, akkor azzal az erővel oda se menjen, mert nekik is jár a kettesben idő. Azért remélem az apja normálisabb szegény kislánynak.
2020. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!