Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális anyám van hogy ilyet...

Normális anyám van hogy ilyet mondott? teljesen megvagyok lepodve 16/l

Figyelt kérdés

Kérdeztem anyut hogy idén nyáron lemegyünk e a Balatonra négyen

Mert ugye a szüleim elváltak és anyanak új pasija van,és a pasinak van egy 8 éves kislánya

És így gondoltam négyen elmehetnénk ugyis van pénze a pasinak(de ezt nem mondtam anyunak)

Mire ő neked inkább már a pasiddal kéne menned nem velünk!Menj a pasiddal!

Én a nyáron leszek 17,a fiúm meg 19.De akkor is kicsit fel voltam háborodva hogy őt tényleg ennyire nem érdekli?vagy velem van a baj hogy velük akarok menni és nem rögtön a fiúmmal!?meg meglepődtem hogy ilyen egyszerűen elengedne. Ti elendegnetek a gyereketeket 17 évesen a pasijaval aki 19!?



2020. dec. 11. 09:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem, soha semmit nem erőltettem eddig sem, ezután sem fogok.

De nyilván lesz hapsija 16-17 évesen, az Élet velejárója.

Itt volt egy kérdés, kapott válaszokat. Természetesen a legegyszerűbb az lenbe, ha megkérdezné, ő miért nem mehet velük. Csak ha kap egy olyan választ, hogy "mert ketten akarunk menni", akkor lesz sírás, pedig nincs rá oka a Kérdezőnek.

Kiemelte ugye a "pasi" anyagi helyzetét, szerintem ez sokmindent elmond.

Az is lehet, hogy friss a kapcsolatuk, eszében sincs családi nyaralást csinálni, stb stb. Ezt csak akkor tudja meg, ha megkérdezi.

2020. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
2%

Nem, az apjának nincs senkije, kerekperec megmondta, rám vár még mindig. :(

Nem, szeret átsétálni az apjához, ők is jönnek-mennek, ha jó idő van ők is egész nap kint főzőcskéznek az udvaron, tollasoznak stb. Meg szüksége van az apjára is. De mi is jó kapcsolat ápolunk, ma pl jön fel hozzánk, párommal ketten szedik szét a medencét. Tehát ők ketten is jóban vannak.

Nincs elküldve soha a lányom, akkor jön-megy amikor akar.

De azért a Kérdező már 17 lesz, nem 11. 17 évesen már más dolgok érdekelnek egy lányt mint 11 évesen. Többek között ezért is mondhatta neki azt az anyja amit mondott.

2020. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Joskagaming válasza:
91%
Mond meg anyádnak, hogy ha őt ennyire nem érdekled, és ő is ott akar téged hagyni, akkor mondja meg, ha nem, akkor felelőségre vonhatod, hogy mégis mit képzel magáról, hogy így beszél veled.
2020. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező.

Nekem fura, amit írsz. Nem vagyunk egyformák, valakinek így a jó, másnak máshogy...

Mi - bár nem elvált család vagyunk - sokat járunk a gyerekekkel kirándulni, meg tavaszi-őszi- nyári szünetekben pihenni. Meg is szokták a gyerekek (3fiunk van- a legnagyobb 12 éves) Én pl örülnék neki, ha még 5 év múlva is szívesen jönne velünk nyaralni...

2020. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!