Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna ha hallanád a kamasz...

Zavarna ha hallanád a kamasz fiadat és a barátnőjét?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, 2 éve járunk és heti 1x kb a páromnál szoktam aludni, már be sem kell jelentenünk, csak ott felejtem magam, de természetesnek veszik. Persze szexelünk is, az én szüleim nem tudják, de hát... náluk papírból vannak a falak.. nem tudjuk mindig úgy időzíteni, hogy ne legyenek otthon, és én kényelmetlenül érzem magam néha. A párom azt mondja hogy nem baj, de engem egy ideje (pár hét) elkezdett nagyon zavarni. Amúgy jó a kapcsolatom a szüleivel és nem szexelünk egész nap, csak hát nyikorog az ágy... Miután együtt vagyunk alig merek kimenni egy két óráig a nappaliba mert olyan gázul érzem magam. Tudom, nem kéne, hogy az legyen. Elég érettnek tartom magamat a szexhez, de mégiscsak az ő otthonukban vagyunk, nem szeretném ha kényelmetlen lenne nekik minket hallgatni 😅 Bár ha hangosabbak voltunk sem néznek furán, ezalatt a 1.5 év alatt kaptunk 1-2 vicces beszólást, de azonkívül sosem jegyezték meg a dolgot. Titeket zavarna ha hallanátok a fiatokat a párjával? Mert én úgy gondolom, hogy zavaró lehet, de szülői szemmel lehet ez elfogadhatóbb, legalábbis én jobban örülnék ha a fiam egy tartós kapcsolatban néha túl hangosan szexelne, mintha minden héten másik lánnyal csak randizna akár. 17L
2021. febr. 6. 22:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A föld is nyikorog, a kanapé is.. az a baj hogy valaki a családból mindenképp otthon van a covid miatt
2021. febr. 7. 09:17
 12/27 anonim ***** válasza:
25%
A föld hogy nyikorog? 😂
2021. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Megfognám a fiam kezét és elvinném egy bútorboltba, hogy vegyünk neki egy normális ágyat, ami nem nyikorog. Engem felnőttként is zavarna ha hallaná a gyerekem ahogy az apjával szexelünk. Még ha tudnám is, hogy nemi életet él a barátnőjével, jó lenne boldog tudatlanságban maradni. Egyébként lányom van...
2021. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A parketta nyikorog. Nem is a csempe:D erre az egy évre egyetemig már minek vennének új ágyat? Bár én is szeretném, de sanszos hogy nem 😅 köszi a válaszokat!!
2021. febr. 7. 11:49
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

Annyira csak nem zavar téged, ha minden ötletre kifogás a válasz. ;)

Így nagyon álszent a kérdés is. Inkább csak megerősítést kerestél, hogy minden szülő örömmel hallgatja normális pihenés helyett, hogy szexszel a gyereke. Nem, nem ez a jellemző, az meg különösen beteges, hogy még be is szólogat időnként a család. Nem vagyok prűd, de a föld alá süllyedtem volna, ha a párom családja a nemi életemet tárgyalta volna és oda se mentem volna többet.

2021. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mert ha nem akarnak új ágyat venni neki, szerinted majd én veszek az első fizumból vagy mi? xdd Nem erőltethetem rájuk. Próbálok nagyon diszkrét lenni, de nem mindig sikerül. Csak érdekelt más szülő mennyire lenne ideges/mást mennyire zavarna ez.
2021. febr. 7. 12:30
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Mondom én, hogy inkább kérkedsz, mint panaszkodsz, mert ha tényleg zavarna és nem találnál hangtompító megoldást, inkább meg se dugatnád magad náluk ;)
2021. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyikorog akkor dugjatok a fürdőben
2021. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk engem mindig frusztrált, ha picit is hangosabbak voltunk (mármint mi magunk nem, csak az ágy, mert ha tudtuk, hogy meghallhatják, akkor szinte hangunk se volt, csak suttogtunk :D), de soha senki nem tett megjegyzést. Szerintem ezt helyén lehet kezelni, főleg, mikor komoly kapcsolatról van szó.

Én már szültem is a férjemnek (24 vagyok), nyilván egyértelmű, hogy szexből lett a gyerek. :D Tudni gondolom a részletekről nem szeretnek, de a szülők sem hülyék. Lényeg, hogy biztonságosan csináljátok, biztos őket is csak ez érdekli, azon túl meg nem hiszem, hogy foglalkoznak vele.

2021. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy panziót
2021. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!