Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna ha hallanád a kamasz...

Zavarna ha hallanád a kamasz fiadat és a barátnőjét?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, 2 éve járunk és heti 1x kb a páromnál szoktam aludni, már be sem kell jelentenünk, csak ott felejtem magam, de természetesnek veszik. Persze szexelünk is, az én szüleim nem tudják, de hát... náluk papírból vannak a falak.. nem tudjuk mindig úgy időzíteni, hogy ne legyenek otthon, és én kényelmetlenül érzem magam néha. A párom azt mondja hogy nem baj, de engem egy ideje (pár hét) elkezdett nagyon zavarni. Amúgy jó a kapcsolatom a szüleivel és nem szexelünk egész nap, csak hát nyikorog az ágy... Miután együtt vagyunk alig merek kimenni egy két óráig a nappaliba mert olyan gázul érzem magam. Tudom, nem kéne, hogy az legyen. Elég érettnek tartom magamat a szexhez, de mégiscsak az ő otthonukban vagyunk, nem szeretném ha kényelmetlen lenne nekik minket hallgatni 😅 Bár ha hangosabbak voltunk sem néznek furán, ezalatt a 1.5 év alatt kaptunk 1-2 vicces beszólást, de azonkívül sosem jegyezték meg a dolgot. Titeket zavarna ha hallanátok a fiatokat a párjával? Mert én úgy gondolom, hogy zavaró lehet, de szülői szemmel lehet ez elfogadhatóbb, legalábbis én jobban örülnék ha a fiam egy tartós kapcsolatban néha túl hangosan szexelne, mintha minden héten másik lánnyal csak randizna akár. 17L
2021. febr. 6. 22:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal amikor együtt akarnak lenni? :D
2021. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Drága, de legalább nem kell aggódni a szülők miatt
2021. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én szülőként biztosan nem örülnék neki ha a gyerekem a spórolt pénzét apartmanokra költené. Mondjuk ahelyett hogy jogsit csinálni, gyűjtene az egyetemre stb. Akkor már inkább befogom a fülem és bekapcsolom a porszívót :D
2021. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23 😏 ez is egy megoldás.


Csak a porszívó meg lehet őket zavarja. XD

2021. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az, aki miatt be kell kapcsolni a porszívót akkor inkább örülnék neki hogy akkor most senki nem fog meghallani
2021. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
zavarni zavarna ha hangosan űzekedtek, de szólni biztos nem szólnék érte,
2021. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Én szerintem nem foglalkoznék vele, maximum szerintem mosolyognék, és ha zavarnának ezek a hangok, akkor megpróbálnám valami mással elfoglalni magam, pl mondjuk bekapcsolnám a rádiót, vagy egyéb zenét számítógépen, vagy kimennék az udvarra, vagy pl el is mennék akár otthonról, lehet; tehát ha nagyon zajosak is lennének, megoldanám, hogy ne zavarjon. Lehet, hogy csak simán elmennék mászkálni.
2021. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!