Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha egy 17-18 éves fiu sír?

Gáz ha egy 17-18 éves fiu sír?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 20:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

szia,


Egyáltalán nem az!

Azt jelenti hogy vannak érzései, amiket ki is tud mutatni.


Persze az már túlzás, ha ez napi szinten megy, de 1x2x még belefér.

2008. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
sztem sem, de ne nagy rendszerességgel, meg ha lehet úgy hogy ne nagyon lássák :) amúgy ez jó is, mert megnyugszik az ember és ténleg azt is mutatja hogy vannak érzéseid
2008. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

egyik haverom minden apróságon kiakad, és elkezd bőgni, emiatt sokan cikizik.

én amiatt szoktam sírni, hogy mindenkiben csalódok, de barátnőmön kívül nem látott még senki sem sírni mert próbálom elfojtani anyám szerint ez is gáz mert egy fiunak nem szabad sírnia

2008. dec. 4. 21:03
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

nyugodtan sírj, ha így ki tudod adni magadból, ami bánt.

Inkább mint hogy visszatartsd, és később nagyobb kellemetlenséged, betegséged legyen e miatt

2008. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

szia!

én csaj vagyok. sajnos ha egy hímnemű sír azt cikizik :(

sajnos a barátnőim is röhögnek az ilyenen, de sztem ebbe semmi vicces nincs...

én "szeretek" sírni, mert aztán megnyugszom.

de viszont nem jó úgy bőgni h mindenki ott van, mer körülvesznek, kérdezgetik mi baj van (és néhányan kiröhögnek).

szal sírj, de sírni egyedül jóó :)

2008. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

mm. szóval. nem gáz, de ne mások előtt tegye, és ne rendszeresen, hanem tényleg komoly okkal.

egy olyan férfi, aki ritkan sir, es nem szegyelli az erzeseit, erős, egy olyan, aki allandoan sirvafakad, masok elott, es sajnaltatja magat, szanalmat ebresztő, es visszataszító.

de egy igazi férfinak, ha okkal teszi, harminc evesen se gáz, ha sir.

öö

remelem ertheto voltam

2008. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Régi hülye berögzült nem si tudom hogyan fogalmazzak mi az amikor úgy tartják a fiúknak és férfiaknak nem szabad kimutatni az érzésetit.Szóval ha gond van sírd ki magadból, te így vezeted le a feszültséget.Jó nyilván nem állandóan sírsz, de visszatartani biztos nem tesz jót a lelki egészségnek.Egyébként a férjem mikor a templomban asz eskü szövegét mondta meg volt hatódva igaz csak én láttam akkor(talán a videón később mások is)de nekem ez kifejezetten jól esett mert ebből tudtam minden egyes szót komolyan gondol és átérez.Akik meg emiatt cikiznének, azokkal nem érdemes foglalkozni, bár tudom ez nehéz dolog.Remélem tidtam segíteni, minden jót!
2008. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
94%
Persze, nyugodtan sírhat. Én láttam már felnőtt férfiakat sírni, nem csak fájdalomból, de a meglepődés és meghatódás miatt is! Ez természetes dolog!
2008. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
visszatartani tényleg nem jó de mindig bennem van, hogy nem szabad... a környezet miatt... nem sokan látnának de ez így rögzült már, hogy fiu ne sírjon... persze felnőtteket láttam már sírni de ilyen fiatalokat nem sokat... én eléggé érzelmes vagyok, de a legtöbbször visszatartom, nem mutatok semmit.
2008. dec. 8. 22:15
 10/34 anonim válasza:
40%

én 13 vagyok de én kb fél évente sirok 1szer

mondjuk én elég "kőszívű" vagyok mivel azért sok dolgot láttam már pl 1szer egy motoros faszi előttem nekirepült egy lovas kocsinak ami telivolt almás ládákkal és szét csapta a fejével aztán megálltam és az orrom előtt habzot a szája és reszketett aztán meghalt

meg 8-9 évesen láttam egy balesetet (nem azt ahogy történt hanem utána voltam ott) azvolt hogy egy nő úgy neki szállt egy fának autovall hogy kirepült a szélvédőn és beleSZORULT a feje a fatörzsébe és csak a haja látszott

meg láttam eléggé sok olyat amikor a befüvezett, belőtt ismerősöm összevissza veri a saát családját meg lefejeli a feleségét


ugyhogy sokmindent láttam már ami ilyenné tett

2008. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!