Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 20-30 év körüliek! Milyen...

20-30 év körüliek! Milyen volt a 2000es évek végén, illetve a 2010es évek elején kamasznak lenni? :)

Figyelt kérdés

Habár akkor még kicsi voltam, amiket hallottam/láttam erről az időszakról nagyon megtetszett. Szivesen visszamennék abba az időbe a mostani fejemmel.

16/L


2021. okt. 31. 13:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20-as--- a chat.hu féle oldalakat ne nézd le! :) volt és van most is a gyaloglo chat is .. és én a gyaloglonak köszönhetem a mostani férjemet... :) 12 éve vagyunk együtt, 9 éve házasságban, boldogan... ezért is írtam, hogy minden kornak megvan a maga szépsége.. :) lehet ismerkedni itt is, lehet jó vége ennek is.. :) de ne hanyagoljuk a személyes kapcsolatokat :) 18
2021. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%

a 45 éves 18-as vagyok :) - szeretném elmesélni nektek milyen baromságot is csináltunk meg annak idején a 18 éves barátnőimmel... Barátnőim állami gondozottak voltak (NEM romák, gimikbe jártak, tanultak, - de annak idején ennyi idősen lakásotthonokban éltek magukat kellett eltartaniuk... no comment ) én bementem hozzájuk egy hétvégén, azzal a céllal hogy dumálunk egyet, jól érezzük magunkat... este 10 körül már éreztük hogy jó lesz az éjszaka :D mivel volt már telefonunk otthon, hazatelefonáltam hogy náluk alszom, ne izguljanak otthon.. de utána kimentünk a pesti útra (nem pestiek vagyunk :) ) akkor már 11 óra körül volt és nekiálltunk stoppolni.. :), 3 18 éves lány.. mert úgy gondoltunk csak Pesten lehet igazán jót bulizni.. életem egyik legjobb éjszakája lett az akkori. egy 40-es pasi vett fel minket, akinek volt egy ilyen idős lánya mint mi, kidumáltuk a pasikat, hogy milyen problémáink vannak ennyi idősen .. "tilos az a" nevű helyre mentünk, volna de az egyik barátnőmnek még volt pár hete hogy 18 legyen és oda csak 18-as személyivel lehetett bemenni, így a pasi kitett minket ahol kértük és sétálgattunk a pesti éjszakában hova menjünk. amikor 20 perc után megállt mellettünk a "sofőrünk" : "mit kerestek ti itt?"- a lényeg: hajnal 5-ig beszélgettünk vele, az összes hídon átkocsikázott velünk, elvitt minket a gyorskocsi utcába és semmi félelem nem volt bennünk.. aztán mikor szólt, hogy már álmos és hazamenne hova vigyen minket és kértük, hogy vigyen vissza minket arra a főútra ahol haza tudunk stoppolni, nagyon aranyos volt: "ezért jöttetek fel Pestre hogy velem beszélgessetek?" Nem ezért indultunk, de az egyik legjobb éjszakát töltöttük vele.. -


Ezt most nem tudjátok megtenni... és belegondolva nem is tudom mit tennék ha megtudnám hogy a lányom stoppolni akar éjszaka Pestre...(nem akarom tudni :) )


Anyám vagy 15 évvel később tudta meg hogy én akkor nem ott aludtam ahol mondtam neki, hanem Pesten töltöttem az éjszakát egy idegen pasival :D

A stoppolás már kiment a "divatból" - félünk... mind a két oldalról.. én se stoppolnék már , ki tudja ki vesz fel" és felvenni is félnék bárkit is.. ez a fajta bizalmatlanság, szomorú... és mentem Debrecenbe is stoppal... az ország másik feléről.. ma már elképzelni se tudjuk, hogy vki stoppol.. pedig ezek buli voltak..

Most belegondolva, szörnyű hogy ilyen szintű bizalmatlanság van az emberekben egymás iránt...


Elkalandoztam bocsánat jó volt leírni, hogy annak idején simán kiálltunk stoppolni.. ez is a mi időnk egyi teljesen hétköznap normális dolga volt..(sőt még én is vittem stopposokat utána hogy meglett a jogsim:D) de már nincsenek is ... éve óta nem látok senkit aki stoppolna.. hova lett a bizalom? nekem ez szomorú..

2021. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22, én nem hirdetném a szerencsédet. Mi is csináltunk óriási marhaságokat, amit csak a mázlinak köszönhetően éltünk túl. De nem volt mindenki ilyen szerencsés. Az a kor se volt mentes a bűnözéstől, erőszaktól, nem volt jobb, csak annyiban, hogy ha nem a közvetlen környezetedben történt a tragédia, élhettél abban a naiv hitben, hogy az egy jobb világ volt.
2021. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

egy szóval sem írtam, hogy mentes volt a bűnözéstől... sőt előző hozzászólásomban leírtam hogy annak idején is hozzáférhettem volna drogokhoz ha akarok, bár nem ilyen mértékben mint most... egyértelműen a net, hozzáférést ad ahhoz, hogy te ezeket a bűnözéseket most meg is tudd.. annak idején nem volt hol olvasni napi szintű balhékról.. (helyi újságok se erről szóltak és a híradó se ettől volt hangos)

mint írtam minden kornak megvan a maga szépsége és részben az is pozitív most, hogy bárki-bármikor írhat és más elolvashatja mi történt a városában.. egyrészt ezt pozitívan élem meg, másrészt a félelemkeltés ilyen mértéke szerintem túlzás... szerencsére még nem tartunk ott mint Amerika.. szerintem...

2021. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2008 11-éves voltam és 4.es és a lány osztálytársaim állandóan Hannah Montanáról meg a Jonas Brothersről beszéltek
2021. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

28 vagyok.

Én örülök, h akkor voltam tini és nem most.

Most úgy látom, h a mai tiniknél semmi nem számít csak az Iphone, tiktok s társai. Mikor gimibe jártam, akkor jöttek az első okos telók. Magát a gimit nem szerettem, de az biztos, h most még kevésbé lennék tini

2021. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26-os teljesen igazad van a mostani tinédzserek olyanok hogy a 14-évesek már mindekivel össze vissza kefélnek
2021. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%
27-es! A tinik akkoriban is össze-vissza keféltek.
2021. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28 ez így van. Sőt anyám is ezt mesélte a 70-es évekről. És a nagymamám szerint az ő korában is volt azért néhány szénabálás sztori. Igaz náluk azért idősebb korban kezdték.
2021. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!