Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg itthon, hogy...

Hogy mondjam meg itthon, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Tudom, felnőtt, azt csinál, amit akar... De ez nem ennyire fekete és fehér.


Még egyetemre járok, a szüleim támogatnak emiatt anyagilag teljes mértékben (meg vizsgaidőszakban érzelmileg is). Tőlük van mindenem, amim van.

És az az igazság, hogy egy hirtelen fellángolás miatt ez a baba valamennyire tervezett volt, vagyis egy ideig nem szedtem be a gyógyszeremet és mást nem is használtunk védekezésként. Rossz időszak volt az nagyon nekem, a párkapcsolatunknak és azt hittem, hogy ez a jó megoldás, "hátha sikerül" alapon. Kb egy kéthetes időszakról beszélünk, nem gondoltam, hogy rögtön baba lesz belőle, mások hónapokig, vagy akár évekig próbálkoznak. Ezért sem lenne szívem abortuszra menni, a párom meg egyenesen szeretné a babát (nem tud a gyógyszeres incidensről).


Bonyolult helyzet, tudom. De köszönöm, ha elolvasod és segítesz a válaszoddal!


(igen, biztosan terhes vagyok, mert 10 tesztből 10 pozitív lett mind a két reggel)



2021. nov. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
95%
Ez mind szép és jó, csak éppen 0 bevételed van.
2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
94%

Örült neki... hogyne, biztosan.


Ja, várj, nem, csak nem tartotta etikusnak kihajítani téged - amit tennie kellett volna.

2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
93%
Miért, dolgozol? Nem, akkor? Pucér sggre szülsz... ami akkor lesz nagyon ciki, ha a párocskád elhagy. Tök mindegy, mi miatt.
2021. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Nagyon is örült, ahogy ez az öröm azóta is töretlen nála.


Van bevételem, a lakásom ki van adva, amióta együtt élünk (Budapest, jó környéken, tehát elég szép összegért sikerült kiadjuk). Plusz kapni fogok diplomás gyedet, és azt olvastam, hogy mivel osztatlan képzésen vagyok, annak az összege magasabb, mint az, amit alapképzésen lévők kapnak. Ennek még jobban utánanézek majd, de nem kell filléreskedjek szerencsére.

2021. nov. 29. 08:54
 45/57 anonim ***** válasza:
90%
A lakasod amit valószínűleg a szüleid vettek neked tehát a bevétele is őket illetné😂😂 magyarazd már tovább kérlek 😂 az meg hogy az egyetem egyen értékű a napi 8 óra munkával 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ komolyan remélem hogy valahogy ki fog derülni a dolog és ott maradsz a hatalmas vagyonoddal, amihez semmi közöd, egyedül.
2021. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Reménykedj csak akkor tovább nyugodtan. :)
2021. nov. 29. 09:19
 47/57 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, gazdagkislányos kamukérdés 867.rész. Nem unalmas még?


Minden hónapban jön ugyanez a sztori ugyanezzel a naivan csodálkozó stílussal, ugyanezekkel az elemekkel (kiadott lakás, természetesen támogató szülők, egyetemista terhes kislány), és ugyanezzel az álproblémával.

2021. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
77%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
93%

47#


🙌 Pacsi. Bezony, megint támad a trollolo

2021. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem meg nem kell mindig és mindenkivel őszintének lenni. Lehet, hogy megkönnyebbülne, ha elmondaná, hogy szándékosan lett terhes, de az mégis kinek használna? Ha szakítanának, és egyedülálló anya lenne, vagy menne abortuszra? De ha együtt is maradnak, ez mindig egy tüske lesz a pasinál. Én nem mondanám el neki.

A szüleidnek meg csak őszintén. Egyetemet meg lehet halasztani, de azért fejezd be mindenképpen.

2021. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!