Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ennyire ciki manapság a...

Miért ennyire ciki manapság a kamaszok körében az olvasás?

Figyelt kérdés
Nyilván senkitől sem várom el, hogy a teljes szabadidejében olvasson, de amikor azzal menőzik valaki, hogy egy könyvet se olvasott el életében, a másik visszakontrázik, hogy ő egy betűt se, akkor kicsit kiábrándulok

2022. nov. 21. 14:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19


Nem Magyarországról beszéltem, hanem úgy általában a világról. Az olvasás mellőzése világjelenség. Ahogy a te primitív fajtád térnyerése is, ami egyébként szintén kapcsolatban áll ezzel. Művelt és gondolkodó ember nem szavaz olyanokra, akik ellenségeskedést szítanak, és csak a saját hasznukat lesve mindig azt mondják, ami épp az érdekükben áll. Ilyet sokat láttunk már a történelemben - csak ismerni kéne.

2023. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

20. Igen, biztos zavarba ejtő, hogy én azt szeretem, ha a vásznon történik valami, nem a semmit nézem órákig.


Az ilyen embereknek lett kitalálva a magyar televíziózás. Semmit érő, semmit mondó sorozatok, amikben semmi nem történik. Ez való nektek.


Amerikai sorozatoknál is megjelennek lassan az ilyenek, hogy ,, BrEaKiNg BaD a LeGjObB!!!!,, Miért? ,, MeRt JóK a PáRbEsZéDeK!!!!!!!,, Nézzél már meg egy Sons Of Anarchy részt, aztán utána mondjad ugyanezt.

2023. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
83%

16 éves vagyok és imádok olvasni nyilván nem minden könyvet olvasok el , hanem van kimondottan 1-2 stílusú ami nagyon megfogott. Suliban nyilván cikiznek emiatt , hogy állandóan olvasok főleg mivel figyelemzavarom van ami ki van kerülve egyszerűen a könyveimben az összes szó különböző szintes szövegkiemelőkkel ki van húzva és igen én így tudok figyelni az irozz szövegekre. Konkrétan a beadandókat is így csinálom, hogy minden szó más-más színnel van írva vagy ki van húzva szövegkiemelővel . Tudom fura vagyok . Suliban a tanárok annyit mondanak erre , hogy aranyos amikor látják , hogy nekem minden könyvemben akár saját vagy akár sulival kapcsolatos könyv és a füzeteimben is minden szó ki van húzva kiemelőkkel .

Ezek nélkül egyszerűen osszefolynak a betűk előttem. Nyilván ezt sokan furának tartják velem együtt, de nem árok ezzel senkinek . Viszont imádok olvasni és így megy is hosszabb ideig egyhuzamban

2023. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!