Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a 14 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
És meg is akarja tartani, mert azt mondta neki a huszon/harmincx éves pasija, hogy eltartja őket, csak költözzön hozzá

2023. jan. 3. 09:02
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
28%

29

Dehogynem. Ők mindig az abortusz ellen vannak. Persze feldobják az örökbe adást is mint lehetőséget, de ha meg akarja tartani abban is támogatni fogják, akkor is ha a szülők nem akarják.

2023. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
89%

31!


Tévedés.

2023. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
80%
14 évesen nem KELL, nem LEHET, és nem SZABAD gyerek. End of story. Nem kell gyámügy, meg ilyen baromságok, elveteti, és kész.
2023. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
79%

33

Ha el akarja. Ha megmegtartja akkor megtartja. Szülőként egydolgot tehetsz: támogatod, akárhogy is dönt.

2023. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
90%

Szülőként azt teheted, hogy minden erőddel az abortusz mellett voksolsz, ugyanis egy 14 éves gyerek! teste nem alkalmas egy terhesség kihordására.


Lhet, hogy "fejlettnek néz ki", de nem, nem az, és belenyomorodik.


Felnőtt nő vagyok, tudom, milyen rhadt kockázatokkal és mellékhatásokkal jár egy terhesség, nem még egy kiskamasz esetében, úgy is, hogy végül programcsászárral szüli a gyerekét.


Vagy B opció: örökbeadás. Egy csecsemő nem 2 forint, az apuka nyilván nem fizeti meg a havi tápszer, pelenka árát, én meg nem fogom, bocs.


Ugyanis egy 14 éves még dolgozni sem mehet, hogy segítsen az általa megszült, nekem nemkívánt gyereKÉT eltartani.

2023. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
90%

"Ha el akarja. Ha megmegtartja akkor megtartja. Szülőként egydolgot tehetsz: támogatod, akárhogy is dönt."


Nem. 14 évesen nem dönt. A szülő dönt. Ha a gyereknek nem tetszik, gyamhuvatal, de ők is így fognak dönteni. 14 éves. 14!!!! Épeszű ember nem támogat ebben a korban semmi mást, csak az abortuszt. Testileg, lelkileg, a jövőjére nézve is az a kisebb rossz.

2023. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
37%
álmodozz csak
2023. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
61%

Az itthoni procedúrát nem csináltatnám végig vele az abortusz miatt (szívhang meghallgatása, csvsz beszélgetések, állami egészségügy stb.). Nem is akarnám, hogy itt erről bárki tudomást szerezzen (az orvosi titoktartást, mint olyat, hagyjuk, tudjuk jól, hogy sokat nem ér ilyen esetben).


Ausztriában elintéznénk az abortuszt, utána pedig egy hosszadalmas családterápiára mennénk. Mert ebben nem csak a lány és a pasi a hibásak, hanem a szülők is ugyanúgy!

2023. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
47%

De most ez valóban megtörtént, vagy csak elméleti kérdés?

Elég szomorú, hogy mindenki egyből az abortusz mellett voksol, mintha annak nem lennének egészségügyi és lelki következményei.

Lehet szülni 15 évesen, mást nem császárral. Én örökbe adatnám, vagy felnevelném én. A pasinak levágnám a micsodáját, és megetetném vele.

De ezek persze mind csak elméleti kérdések. Az én lányom iskolába jár, reggel megy, suli után jön haza, minden lépéséről tudok. Ha összejárna egy felnőtt férfival szexelni, arról tudnék.

2023. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
95%

39!


Az abortusz testi és lelki következményei osszegasonlithatatlanul enyhébbek, mint egy terhesség kihordasa 14 évesen.


Amúgy meg almodozz csak, hogy tudod mit csinál a gyereked napkozben, amíg iskolában van. Tudnék mesélni.... Dolgoztam egy ideig általános iskolában

2023. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!