Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok rá, ha a fiatok kórházi ápoló szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Büszke lennék rá.
2023. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Szintén büszke lennék, olyanba kezdjen, amit szeretne csinálni.
2023. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Shora ***** válasza:
93%
Büszke lennék rá akármilyen munkát választana amíg az tisztességes munka. A kórházi ápoló is pont ilyen :)
2023. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen büszke lennék rá. Maximum aggódnék egy kicsit a jövedelme miatt.
2023. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen büszke lennék rá. Ugyan mi szól ellene?
2023. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Én is örülnék, hogy van elképzelése, hogy tudja mit szeretne. Viszont támogatnám hogy ne álljon meg ott, hanem képezze tovább magát az egészségügyben hogy meg is tudjon élni belőle.
2023. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Támogatnám, szép hivatás.
2023. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Lebeszelném róla. Kevés fizetés, sok munka... :(
2023. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha az szeretne lenni, legyen. De ha van hozzá "esze", hogy tovább is képezze magát, akkor nem sima hanem diplomás ápoló legyen inkább, ne hagyja abba a középszinten. Annyira azért nem kirívó a férfi ápoló. Mi 25-en voltunk, abból 3 fiú, ennek több mint 10éve. Most nem tudom mi a helyzet. A kórházban is van nem egy ápoló férfi, a műtőkben is műtősegédek stb.
2023. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Derjaderja ***** válasza:
12%

Én nem örülnék, az a fizu nem elég egy családfőnek, meg akiket ismertem férfi ápolót, azok közül aki intellektuálisan erős volt, azt előbb-utóbb frusztrálta, hogy mások diktálnak neki és nincs előrelépés.

Alapból eü-sök vagyunk, mi mindenféle eü pályát ellenzünk. A lánynál ilyen soft, anyáknak való szakmák, mint pl logopédus meg tolerálják, ha semmi értelmes ötletük nincs.

Vitatkozni nem vitatkoznék a gyerekkel. Kamasz még amúgy is meggondolja magát ezerszer.

2023. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!