Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok rá, ha a fiatok kórházi ápoló szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%

Diplomas apolo vagyok, lassan 20 eve vegztem. Nalunk is volt az evfolyamban fiu, felettunk, es alattunk is. A ferfi apolok kifejezetten keresettek, nagyon megbecsulik oket !


Egyebkent pl. vedono is van ferfi, vedofi a nevuk, szinten volt a foiskolan.

2023. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
Tamogatnám,es nagyon buszke lennek ra.
2023. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
95%
Én támogatnám, csinálja azt amit szeret és amiről úgy érzi az az útja. Mellesleg másról gondoskodni egy szép szakma, de emberekkel dolgozni nem mindig könnyű. Viszont lelkileg sem lehet egyszerű, látni ahogy a sok beteg szenved, illetve felelősség is, én elmondanám mivel jár, (hogy tudja mit vállal) hiszen minden munkának meg van a negatív oldala is, de ettől függetlenül támogatnám ha még mindig lelkes lenne.
2023. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%
13. Igen, biztos zavarba ejtő, hogy valaki nem egy szomorú, drogos, de mocskosul gazdag ember akar lenni, hanem egy boldog, de kevesebbet kereső ápoló, tanár, mentős, újságíró, villamosvezető, stb.:)
2023. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Derjaderja ***** válasza:
24%

Belevetíted a véleményembe a szélsőségeket, miközben fogalmad sincs a vèlemènyemről. Ha anyagias lennék, már más országban dolgoznék rég.


Nekünk van villamosvezető barátunk, a pénz miatt ment oda. Mentőtiszt párom sem keres rosszul. Én meg sose voltam pénzorientált. Ettől függetlenül az ápolók életéről van némi fogalmam, illetve arról, milyen boldogan lehet manapság minimális vagy diplomás minimálbért élni, lakhatáshoz jutni, gyereket nevelni.


Ez közel nem a gazdagság vagy tisztes középosztálybeli èlet kérdése. Ettől függetlenül a lányomat szívesen látnám ápolonőként. A fiú ápolókkal kapcsolatos tapasztalatom az, amit leírtam.


Ha visszaolvasod a kérdező kérdését, látod, hogy teljesen szubjektív ("hogyan reagálnátok rá?"), így ezen felesleges vitázni szerintem.

2023. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
96%
Büszke lennék rá! Akármi is történik fog munkát találni, akár Magyarországon, akár külföldön bármelyik országban. Akár magánban is, akár állami eü-ben. Tovább is képezheti magát, ha mélyebben érdekli.
2023. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
95%
Persze lehet az, ha kimegy nyugatabbra utána majd. Bocs, de ennyiért ne válalja el senki itthon hosszútávon. Nehogy megússza a lakosság a következményeit, mert büszke így erre.
2023. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rá. Aki más embereken akar segíteni az csak tiszteletet érdemel. Ezek mellett szorgalmazám az angol és német tanulását neki, mivel külföldön tart karokkal várják és nem éhbérért.
2023. febr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%
Megmondanám neki, hogy akkor kalkulálja bele, hogyha normálisan akar keresni, akkor menjen az Egyesült Államokban :D
2023. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lennék rá. Persze kicsit meg is lepődnék, hogy “viszi tovább”, viszont mindenben támogatnám.


3-4 éves forma lehettem, amikor anyukámnak kijelentettem, hogy én is ápolónő leszek. (Épp mandula műtétem volt, és csodálattal néztem az ápolónőket..)

Be is váltottam ezt a kijelentésemet, csecsemő és gyermekápoló lettem. Illetve most folyamatban van a diploma.


Nálunk még nagyon nem aktuális a pályaválasztás (1 hónapos a fiam) de bármit is szeretne támogatni fogom.

2023. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!