Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok rá, ha a fiatok kórházi ápoló szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
#10 azért ez egy orvosnőtől meglepően korlàtolt hozzààllàs. Neked jólesett volna, ha visszafognak csak mert nem "anya kompatibilis" szakmàt akarsz? Gondolom te is büszke vagy magadra, kihoztad magadból amit akartàl/tudtàl, hagyd ezt meg a kislànyodnak is. Persze az szép tőled hogy nem azzal inditasz, hogy legyen ő a kicsi te, de akkor is...
2023. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%
Apolo vagyok. Az a par ferfi kollega, akikkel munkahelyen vagy gyakorlaton talalkoztam, mind nagyon hozzaerto, intelligens szakemberek voltak. Kellenek is, mert fizikailag is nehez munka es hatalmas segitseg ha nem ket 50 kilos noverkenek kell emelgetnie a beteget. Szoval en buszke lennek ra, szep szakma es szukseg is van rajuk. De felkeszitenem, hogy ez hivatas mivel jar es ennek tudataban valassza. Erdekesseg, hogy az emlitett ferfi apolok kozul legtobben amugy fonoverek voltak, es kifejezetten jol koordinaltak az egeszsegugyi team-et.
2023. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Derjaderja ***** válasza:
17%

11. Igen, anyámnak lehetett volna ennyi esze, azt gondolom.

Nem vagyok büszke mert a SOTE egy gyenge iskola, ahol csak a fenékbőrön múlik a summa cum laude, az évfolyam 3/4 az volt. Csak a szívás van az egésszel egy nőnek. Szinte biztos, hogy ami egy nőt az orvosira visz, arra talál csaladbarát női szakmát. Szociális munkás, biológus, tanítónő, védőnő, ennél minden alkalmasabb.

2023. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Derjaderja ***** válasza:
30%

12. Nekem volt ápoló pasim, és az egész élete arról szólt, hogy frusztrálódott és utálta át orvosokat.

Bazira nem látszott rajta, különben nem jöttünk volna össze. Okos volt, kompetens, laza, jófej. Közelről meg az, amit fentebb írtam.

2023. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Derjaderja ***** válasza:
16%

Amúgy ajánld neki h legyen mentőápoló. Onnan tovabbtanulhat mentőtisztnek.

A mentők istenek. Nekem a párom is az, igaz a 4 éves lányomat már eltiltotta a szakmától 😄😄

2023. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok büszke mert a SOTE egy gyenge iskola, ahol csak a fenékbőrön múlik a summa cum laude, az évfolyam 3/4 az volt.


Modnjuk eddig elhittem, hogy orvos vagy. Már nem.

2023. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Derjaderja ***** válasza:
89%
Jól van 16, de nekem ez a szempont nem olyan nagyon fontos.
2023. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy ajánld neki h legyen mentőápoló. Onnan tovabbtanulhat mentőtisztnek.


Ilyent nem mond, akinek köze van az eü-höz.

A mentőápoló érettségire épülő képzés, és nem feltétele a mentőtisztinek. Két ember elveszteget vele.

2023. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Évet, nem ember, bocs
2023. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Derjaderja ***** válasza:
18%

18. Egyetlen szóval nem mondtam, hogy feltétele lenne. De a fiú ápoló akar lenni a kérdésben, és a mentőápolók elég gyakran végzik el x év gyakorlat után a mentőtiszt szakot. Például azért sem csak nappali képzés van, mert sokan intenzív osztályos ápolókènt vagy mentőápolóként erre tudnak továbblépni.

Számtalan kiváló mentőtiszt kezdett mentőápolóként.

Keress valakit, aki validálja ezt az àllításomat, ha igènyed van rá.

2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!