Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok rá, ha a fiatok kórházi ápoló szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

29.


A pénz nem számít. Imádom az ilyen pénznek élő barmokat, akik csak ezt tartják szem előtt, aztán 25 évesen egy szobába bezárt ,,informatikus,,-nak csúfolt 150 kilós emberként végzik egy monitor előtt, akinek mocsok sok pénze van, de semmire nem tudja már elkölteni, mert 0 életcél van előttük.


Amúgy elárulom, hogy 3 naponkénti plazmaadóként megkereshetem a fizetésed minimum felét:)

2023. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
91%

#31

Persze, hogy nem a pénz az elsődleges.


Viszont nem mindegy, ha valaki később családot szeretne, gyerekeket.


A pénz nem boldogít de ha veszel belőle egy nyaralót, akkor boldogabb leszel, mert letudsz menni a családdal, kitudsz venni szabad napot ha olyan a munkád.

2023. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
67%
32. 18 éves vagyok, 0 munkával keresek 3 naponta 11 000 Forintot, egyetem mellett. Ennyit arról, hogy mennyire fontos a jól kereső munka..
2023. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
30%
Majd ha befejezed az egyetemet többet fogsz keresni, fiatal vagy még, ráérsz, nem is a fiatalokra szerettem volna célozni.
2023. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!