Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miket visel az a tini lány...

Miket visel az a tini lány aki kihívó?

Figyelt kérdés
Van olyan ruhadarab amit megtiltanál kamasz lányod számára?

2023. febr. 12. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Amit én a mai világban látok az a minnél kevesebb öltözet és a direkt villantó ruházat.
2023. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ez miért kérdés. Minden olyan ruhadarab, ami sok bőrt mutat, és/vagy olyan szűk, hogy minden domborulatot megmutat, az kihívó. Főleg ha egymásra halmozva viselik. Pl. Egy hónaljig felhúzott szűk minisort egy melltartó toppal. Mélyen dekoltált felső miniszoknyával.

Ugyanakkor a miniszoknya egy túlméretezett garbóval, térdig érő csizmával már normális választás lenne.

2023. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

A tiltásban nem hiszek, egyszerűen szeretném úgy nevelni, hogy ne abban lássa a kiteljesedését, hogy indokolatlan mértékig, fedetlenül mutogatja magát. Nem azért, mert akkor bárkinek is joga lenne őt fogdosni, molesztálni, stb. Egyszerűen ne ebben mérje a sikert, a rá háruló figyelmet, hogy ha lehajol, a méhszájáig fellátnak.


Ami számomra a legbizarrabb viselet, az az extra rövid sort. Amikor hátul annyit sem takar, mint egy franciabugyi.

Vegyen fel sortot, ne "rohadjon" a melegben, mert ugye ezzel szoktak érvelni, hogy ő márpedig nem fog mások miatt megsülni. Hát biztos nem azon a pár centin múlik ez.

2023. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Egy domina szerkó pl ilyen.


Amúgy sose értem az embereket ilyen téren. A tengeren, vagy ahol olyan víz van a közelben, ahol lehet strandolni, jóformán mindennapi egy bikinifelső + pitsanadrág kombó. (esetleg felül valaki félig átlátszó kendő). Ha viszont egy kicsit bemegyünk a szárazföld közepe fele, már egy haspólón is kiakadnak az emberek

2023. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Olyan öltözéket visel amilyet én láttam a nyáron egy lányon. Borzalmas volt és még ma se hiszem el hogy ez tényleg így volt felöltözve. Közönséges volt, a picsája alja minden lépésnél kivillant a szoknyából, ami szerintem inkább volt egy öv mint szoknya.
2023. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha mindene kint van.

Szerencsére az én lányomnak nem kell tiltani semmit, magától is tudja, hogy mi a helyénvaló.

2023. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Lányomnak van pár ilyen osztálytársa, és ezalatt 12-14 éves korosztályt kell érteni.

Nyáron miniszoknya vagy pitsagatya olyan felsővel, ami egy melltartónál is többet mutat, télen szintén ilyen felső, cicanadrággal, természetesen derékvillantós kabáttal-pulcsival. És persze emellé társul a hosszú műköröm, a 10 kiló vakolat (nem viccelek, alapozótól kezdve a szemhéjpúderen át a szemhéjtusig minden van, és minden nap), illetve a sz.rrá vasalt haj. És a legdurvább ebben, hogy mint említettem, 12-14 éves korosztály. A véleményem, hogy ez botrányos.

2023. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
75%
Miniszoknya, haspóló, kivágott felső. Smink, vasalt haj, festett köröm.
2023. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

8


Szóval ha alapból egyenes a haja, akkor göndörítse be, hogy ne legyen egyenes, vagy ebben mi a logika?

2023. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Ó, bár azt mondhatnám, hogy a haspóló a kirívó...

Sajnos már megszokottnak számít.


Nemrég egy rokon kislány (18) ment haza buliból úgy, hogy a kabát alatt a melltartóra csak egy kis kendőcske volt kötve. Csinos, szép fiatal, de ezt azért túlzásnak tartom.

Abszolút nem így lett nevelve (mondjuk az anyja borzalom, de az is garbós) nem tudjuk, honnan veszi ezeket a trendeket.

2023. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!