Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy hathatnék öcsémre?

Hogy hathatnék öcsémre?

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleim, különösen édesapám rendkívül buták, ahogy a testvéreim és a rokonok is. Az öcsém emiatt hozzájuk hasonló lett, és egyértelmű dolgokat ellenez, mondván, hogy hülyeség, hazudnak és ilyenek. Például az edzésbe bolondult bele, 13 éves és azt mondja 140 kilót húz fel. Mutattam neki izomszakadásokat, beszéltem a sérülés veszélyeiről, és "ezek k*cs*gok, megjátszák magukat"...


Mit tehetnék érte? Van esély változnia? Féltem.



2023. ápr. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Te videók alapján már szakértő lettél?
2023. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy szakértő vagyok?
2023. ápr. 15. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Egy kabare jelenet jutott eszembe. All a szenilis bacsi es nem erti seki mit mond. Morgolodik az oreg, Hulyekkel vagyok korulveve.
2023. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy példát hoztam fel, mert nem egy szakember beszél ezen veszélyekről.
2023. ápr. 15. 22:43
 5/7 anonim válasza:
100%

4# semmit ne tegyél, ha más hibájából nem tud, majd fog a sajatjabol. Értem a jó szándékod, de az kevés. Buta emberrel lehetetlen megvitatni valamit.

A felhuzasnal (tudom csak példa) nem az izom szakadás a legrosszabb szerintem, derékra se túl jó a nagy súly, pláne fiatal korban. De ő tudja, nem tudsz rajta változtatni mert amég nem sérül meg, addig nem fog leállni. És jobb is ha nem fél tőle, mert ha elkezdene félni és egyre jobban akkor bee is következik, hidd el nekem 😅😅 én is féltem az izomszakadastol, amikor elkezdtem az egészet, mindig mondtam hogy meg egy utolsót csak ne szakadjon el, aztán hirtelen elszakadt a bicepszem. azóta inkább nem is félek, mert felelemmel nem lehet magad kimaxolni.

2023. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
❤️
2023. ápr. 16. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Menj el te is gyúrni. Jót tesz az egészségnek.


140 kg-t egy 13 éves gyerek biztos, hogy nem tud kinyomni. Játssza az eszét előtted, de csak blöfföl.


És igenis jó dolog ebben a korban is, én örülnék, ha a jövőbeli gyerekem 13 évesen tiktok, meg haverokkal plázázás helyett a súlyokat nyomnák.

2023. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!