Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam 12 éves. Hétvégén két...

A fiam 12 éves. Hétvégén két órát játszhat a gépen. De így is állandóan panaszkodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 21:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
6%
30. Gyurcsány valagát nyalni biztos izgalmasabb..
2023. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%
Na már a homoerotikus erőszak is beletartozik a nagy nemzeti kereszténységbe? Egyre jobb dolgok derülnek ki itt :D
2023. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
7%

Működik ez most is:D


Egy vita keretében előkerül, hogy az egyik fél vallásos, és már is lenézik.

2023. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
85%
#31 Ebbe tudod mi a szomorú? Hogy a magadfajták mennek el minden vasárnap a templomba, előadni a meghitt keresztény életvitelt, aztán semmi közük nincsen sem a kereszténységhez, sem pedig az erkölcsöshöz. Tudom, mert például a saját nagyanyám is ugyanez a típus!
2023. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
85%
#33 Te kezdtél el "lipsiateistazni", meg előadni hogy mekkora kereeztény vagy.
2023. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
86%

31 😀 bolondot csinálsz magadból, itt mindenki előtt.


Keresztényi értékek a francokat. Agresszív vagy, támadsz, és személyeskedsz, miközben azt bizonygatod, hogy a játékok okozzák az agressziót.


Megsúgom, hogy se Gyurcsány, nem érdekel, se Orbán, se semelyik. Ne keverd a politikát és a keresztyénységet mert akkor ömlik kis a sok szennyvíz a fejedből a szádon. Szomorú hogy egy ilyen embernek bárki széttette és szerencsétlen gyereked is milyen szellemiségben lesz nevelve...


Kár, hogy nem fogod megérteni amit írtam, sőt elolvasni se, csak ideböfögöd megint hogy libsi, meg libbant meg hasonlók, miközben ha a valóéletben találkoznánk, nem lenne ekkora az arcod. Ott makognál, mert egy aluliskolázott kretén vagy.

2023. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért nézi le egy értelmes ember a másikat mert vallásos,ha nem köpi szembe konkrétan saját magát. De aki annyira "vallásos",mint a Bayerzsóti' és csak szidni tudja más ember ideológiáját az max NERkeresztény... Az igazi áhítatot átélő,megtisztultan élő vallási képviselőket,kivétel az ilyen szektákat mint pl: Hit gyülekezete,Jehova tanúi sosem fogsz látni habzó szájjal vérengzeni az interneten. Az emberek a normalitás határain kívül eső dolgokat nézik le általában. Gyurcsány s@gge nyalásáról,ha átvitt értelemben értendő is kívül esik a normalitás határán.
2023. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
85%

Már azelőtt le lettél pontozva hogy kiderült hogy kereszténynek vallod magad. Nem írom, hogy az vagy, mert nem gyakorlod rendesen. Ha nem foglalkozuk a kereszténység nyilvánvaló butaságaival, akkor elvileg egy keretény ember megbocsátó, nem ítélkezik (tudod hogy ne ítéltessen), nem veti senkire a követ mert tudja hogy ő is gyarló, aztért nem ítélkezik, mert ismeri az eredendő bűn fogalmát és tudja hogy ő ugyanolyan bűnös mint a másik. Egy igazi keresztény értéket valló ember odafordítja a másik orcáját, és szerényen él. Nem támad, hsizen ő Isten szelíd báránya.

Nem imádja csak az Istenét, és hiába a szájára nem veszi a nevét.


Betéve tudom az egészet. Te nem vagy keresztény, te egy hamis ember vagy, nem Isten báránya.


Üdv, egy ateista.

2023. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
87%
17# vagyok. Aki itt írja az időérzék felborulást. Annak idején rengeteget simseztem a gépen,de az olvasás a mai napig a hobbim és nem ritkán volt,hogy ha nem dolgoztam másnap akkor hajnal 4-ig olvastam,nem bírtam letenni olyan jó könyv volt. Utána 3 napig nem olvastam,mert nem értem oda, utána megint. Ez nem káros?:D az se derült ki mit csinál a számítógépen,egy sims pl. nagyon káros lehet ahogy építgetsz. Plusz mint írtam mi is játszottunk lövöldözős játékkal rengeteget tiniként,de konkrétan olyan 'aggresszív' lettem,hogyha berepül egy légy is kitessékelem mintsem bántsam. Vagy ha a lányom egész nap táncol a fejemen se tud kihozni a türelmemből,de úgy semmi. Pedig ezeken nőttem fel,itt a személyiség a lényeg. Aki olyan ember lett az enélkül is lett volna. Flow élményt minden hobbi tud okozni.
2023. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%

Aki szerint a videojátékok erőszakossá teszik az embereket, ajánlom az egyik tavalyi egyetemi projektemet:


[link]

[link]

2023. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!