Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elterveztétek már a felnőtt...

Elterveztétek már a felnőtt korotokat? (munkahely, lakás/ház, férj, gyerek (ek), stb. stb. )

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 14:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

23:51-nek


Normális ember nem vág fel azzal hogy hova megy egyetemre,és azzal se hogy hány lépést tesz meg a ranglétrán.Kit érdekel hogy hány nyelvet tanulsz?Szeretném azt is megkérdezni hogy miért kell másoknak beszólni azért mert eltervezi a jövőjét?Nem értem.Törődj a magad dolgával és ne másokéval.Beléd is csak azért kötöttem mert nagyon idegesítenek az ilyen emberek.Hidd el..Én rengeteg probléma fölött elsiklok.Sosem akadok fent kisebb problémákon.Téma lezárva,kérlek ne is vitatkozzunk tovább.Nincs értelme anonymousként egymással vitázni..Ennyi.


13/L

2010. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
haggyál már békén
2010. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
szanalmas vagy 13/L .csak azert mert mas mondd mint te.
2010. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

13:03


Oké.Akkor szánalmas vagyok.Nem fogok bezárkózni a szobámba és sírni amiért ezt mondtad.:)


13/L

2010. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!