Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15éves lanyotokkal mennyire...

15éves lanyotokkal mennyire vagytok engedékenyek?

Figyelt kérdés

15éves a lányom.

1 éve kb, hogy van barátja.

Hétköznap minden nap kíséri haza a suliból, így 1-2 órával kapásból késöbb ér haza, mintha egyedül jönne.

Minden 2.nap este is kimegy vele sétálni, ez azt jelenti hogy 6óra fele elmegy itthonról, sokszor 9kor én írok rá, hogs mikor akar hazatalálni, mert másnap suli.

Péntek-szombat ottalszik nála, mert elmennek egy szórakozó helyre, a fiú meg amellett lakik így ott alszanak.


Én 15évesen már ezt soknak tartom, de megengedem, mert ha nem, akkor lázad.

Pár napja pedig én vagyok a világ legszarabb anyja, mert hétköznap nem aludhat ott.

Valóban ennyire szigorú lennék?

Nincs ilyenkorú gyerekkel ismerősöm, így őszinte leszek, nem tudom hogy jól csinálom-e.

De mint írtam, én már ezt a csavargást is sokallom, tőle meg csak azt kapom, hogy nem engedek semmit.


2023. okt. 29. 10:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
10es, és ezt honnan tudod? Csak nappal szexeltetek? :-D
2023. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

"Milyen más, racionális oka lehet?"


Mondjuk, valaki nem tartja a tini párkapcsolatok részének az állandó ottalvást?

2023. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%

11, és ha igen? Azóta is akkor esik a legjobban, ha nincsenek otthon a gyerekek. ;)

Egyébként mindkét gyerekünk elsőre összejött, úgyhogy nem nehéz leszűkíteni.

2023. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
13as, nálunk ha nincsenek otthon a gyerekek, akkor mi se, mert dolgozunk:-D
2023. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

Lányom épp 15 éves, eddig azt hittem én elég lazán nevelem, de emellett vaskalaposnak tűnhetek. Neki is van barátja 3 hónapja, egy suliba járnak, így ott reggelente és délután összefutnak. Heti egyszer randiznak suli után, pár órát. Néha hétvégente elmennek koncertre, moziba, de napközben, az utolsóval jön haza egyedül. Érdekes módon ő sem kért még többet. Ha találkoznak előtte elkéreckedik, és azt szoktam neki mondani, ha nem megy a tanulás rovására akkor mehet.

Amúgy pedig azért vagy az anyja hogy szabályokat alkoss, ő pedig azért kamasz hogy lazadjin ellene, végül betartsa. Magyarán szólva a lányod azt csinál amit akar, mert nem mersz neki nemet mondani. Elég rossz stratégia.

Bár őszintén szólva ha eddig lett volna rendesen nevelve, tudná hol a határ. Sajnos 15 évesen késő elkezdeni nevelni.

2023. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nevelve van, nem is értem ennyiből hogy szűri le valaki, hogy nem...


Nem értem az ottalvás tiltást én sem. Nem csak este lehet szexelni, ahogy többen is írták.

Mi is csak nappal csináljuk, ha nincsenek itthon.


A felvilágosítás rég megtörtént.


Köszi a normális válaszokat!

2023. okt. 29. 14:52
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, ha szerinted jól csinálod, miért írtál ki kérdést? Engedd őket összeköltözni nálatok, az lesz a legjobb. Hiszen akkor mindig együtt lehetnek, és szegény kislánynak se kéne lázadnia a diktatúra ellen.
2023. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
Pont az a tiltás oka, hogy nappal is lehet, nem kell ahhoz más család terhére felnőttesdit játszania ottalvásal. Ne akarjon egy tini mindenben felnőttként viselkedni. Mi maradna akkor későbbre? Nappal szexelhet, éjjel viszont aludjon a saját ágyában egyedül.
2023. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem mehetne bulizni és természetesen nem alhatna a pasijánál, mert GYEREK. Ennyi a nagy helyzet, és bármennyire hisztizik nem ő diktál.


Te ezt modjuk már jól megfőzted :D

2023. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hétköznapon az ottalvást biztos nem engedném, és a csavargást is fél 9-ig engedném, persze kivéve hétvégén.
2023. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!