Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a lányomnak, hogy...

Megengedjem a lányomnak, hogy a Shein oldalról rendeljen?

Figyelt kérdés

A Shein egy kínai oldal, ezért nem annyira bízok benne, a lányom most 13 éves, már egy éve nyaggat, hogy had rendeljen, de eddig nem engedtem neki, szerintetek megengedjem?

Attól is tartok, hogy olyan lesz, mint a korabeliek, nem szeretném, ha ő is olyan legyen, hogy egy mondatot ne lehessen vele beszélni, mert csak a pláza érdekli, tudom egy rendeléstől nem fog még ,,elkallódni", de nem akarom, hogy ,,pláza cica" legyen belőle, tudja milyen dolgozni, mert minden héten megy tehén és lótrágyát takarítani, de akkor se szeretném, hogy műszempillás, haspólós kis tini legyen.



márc. 6. 16:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
Èn lebeszèlnèm. Temu-val együtt a legtràgyàbb oldalak (és nem az a fajta tràgya, amivel jò dolgozni). Megmutatnàm neki az e-bayt, facebook csoportokat, ès ha vannak a közelben, cseritiket ès turikat.
márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
Havonta 30ert rendelek sheinről. 4 éves ruháim, mintha újak lennének. Nem hogy megengednem, én vennék neki olyat. Negyed annyi pénzből megvan bármi és sokkal jobban néznek ki mint az itthoni választék.
márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
Szinte csak a Shien-en és a Sinsayben veszek ruhákat, pedig 30 éves vagyok. Semmi gond a minőségükkel. Évek óta nyúzom őket.
márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha műszempillát akar rendelni, azt nem csak innen tud kérdező.
márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
4es ez tényleg igaz. Van egy ismerősöm aki a lányát nagyon korlátozza ( tv, telefon, barátokkal való találkozás stb) és hidd el semmit nem ér, sőt még rosszabb.
márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

"akkor lehet, hogy egyszer majd műszempillát és hasonlókat is akar rendelni, amit biztos, hogy nem támogatók"

Ennyitol nem hiszem hogy Plaza cica lenne:) ha nem olyan típusú akkor szerintem nem is akarja majd. Viszont tényleg ne annyira korlátozd őt, mert ez a továbbiakban lehet vissza fog ütni.

márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
márc. 13. 15:46
 28/28 anonim ***** válasza:
54%
A Shein nagyon olcsó oldal. Ha onnan szeretne ruhát, az annyit jelent, hogy spórol, érdekli, hogy ne költsön sokat. Ez a plázacicaság ellentéte. Az oldal amúgy megbízható, kiszállítanak rendesen.
tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!