Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a lányomnak, hogy...

Megengedjem a lányomnak, hogy a Shein oldalról rendeljen?

Figyelt kérdés

A Shein egy kínai oldal, ezért nem annyira bízok benne, a lányom most 13 éves, már egy éve nyaggat, hogy had rendeljen, de eddig nem engedtem neki, szerintetek megengedjem?

Attól is tartok, hogy olyan lesz, mint a korabeliek, nem szeretném, ha ő is olyan legyen, hogy egy mondatot ne lehessen vele beszélni, mert csak a pláza érdekli, tudom egy rendeléstől nem fog még ,,elkallódni", de nem akarom, hogy ,,pláza cica" legyen belőle, tudja milyen dolgozni, mert minden héten megy tehén és lótrágyát takarítani, de akkor se szeretném, hogy műszempillás, haspólós kis tini legyen.



márc. 6. 16:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
29%
Elég káros a Shein meg Temu is. Egy olyan iparágat támogattok vele ahol olcsó munkával harmadik világbeli nyomorgó embereket használnak ki. Soha nem rendelek onnan. Senkinek nem kéne.
márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

11-es, a h&m, c&a, zara, stb. ruhák is pont ilyen körülmények közül kerülnek ki, ne legyenek illuzióid.


A másik, hogy ugyanazt a filctollat itthoni kereskedő 4-5000-ért árulja, amit a Shein-en megvettem 1200Ft-ért. Az új őrületet, a mágneses játékot szintén töredékéért vettem meg, mint ha hazai kereskedőtől rendeltem volna.


Persze, környezetszennyező, de mi nem?

márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogyha nem voltam értehő.Nem én erőltettem rá, hogy lócitromot lapátoljon, hanem nagyon kedveli az állatokat.(Ezzel akár majd foglalkozni is.)


Nem azt mondom, hogy baj, hogy akar rendelni egy farmert, csak hogyha rendel valamit és netán rászokik, akkor lehet, hogy egyszer majd műszempillát és hasonlókat is akar rendelni, amit biztos, hogy nem támogatok.


Én fizetném ki neki.


Kérlek a trollkodók, akik azt mondják ,,kamu" azok ne válaszoljanak.Köszönöm!

márc. 6. 17:26
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

De akkor ugye busszal se menjen sehova, mert mi van, ha legközelebb majd a Monster Truck Showban látod viszont?

Na kb ez az összefüggés a te példádban is. Rendeljetek együtt, ne mentsd el a kártyát, és akkor nem tud majd nélküled rendelni. Utánvét ugyanis ezeknél a boltoknál nem lehetséges, saját bankszámlája meg gondolom nincs.

márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

Akik leszólják a trágya takarítást azoknak mondom, hogy kis- és nagykamaszként (13-17 éves korom között) egy lovardába jártam segíteni a lovak körül. Cserébe ingyen lovagolhattam. Nagyin szerettem csinálni, most is kiszoktam járni, pedig már 34 evés vagyok, van családom, de szeretem azt a környezetet, az illatokat, az állatokat.

Világ életemben városi gyerek voltam, soha senki nem követelte tőlem, hogy lószart talicskázzak.

márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Ekkor alakul az ízlés kezdenek maguknak választani ruhákat felfedezni a stílusukat. Szóval igen megengedném. Nyílván megbeszélném vele hogy ne melltartó méretű pólót, de egy szolid haspoló nem zavarna szerintem. Egy magas derekú nadrággal nincs is kint szinte semmi.

Amúgy az enyém 14. Havi 20 ret kap zsebpénznek. A barátnőivel többször jár moziba illetve plázába szerintem nincs ezzel gond. Van neki haspolója de szolidak. Legyünk őszinték ma már nincs nagyon olyan bolt ahol lennének normális hosszított de nőies/csajos pólók amik hosszítottak (én se találok magamnak szinte soha).

Műszempillát nem akar szempillaspirált használ egyedül. Illetve műkörmei sincsenek.

Nem tudom de szerintem nincs ezzel baj. Se a plázázással se a haspólóval.

márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen az kimaradt hogy én is remdelek sheinről magsmnak néha. A lányomnak is megengedném. Még sose csalódtam benne.
márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Hát, érdekes, a gyk-n minden gyerek lovak között dolgozik? Tegnap volt egy, aki állítja, hogy 10 évesen napi 12 órát dolgozott a lovak közt, cserébe lovagolhatott...
márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális kamasz lányod van normális igényekkel. Ha ennyire szorgalmas és vagány csaj hogy még egy farmon is besegít, semmi aggódnivalód nincs(mondjuk amúgy sincs). A haspólóval sincs gond szerintem, minden kornak megvan az aktuális divatja. Most komolyan, mi hogy néztünk ki ennyi idősen? Én még emlékszem a csípő, trapéz farmerra aminek az alját a földön húztuk. 🤷‍♀️😀

Adj neki teret és bizalmat, megérdemli!

márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
márc. 6. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!