Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyünkben?

Mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés
16 éves a lányunk, kb 3 hónapja jár pszichológushoz szorongás és depressziós tünetek miatt, mos 9.es, de az osztályába egyáltalán nem tud beilleszkedni, az ofő szerint remek az osztályközösség,lányunk elmondása alapján nem bántják, csak éppen nem foglalkoznak vele (mert zárkózott és nem nyit). Most a pszichológus belengette, hogy el kéne menni pszichiáterhez, mert szerinte romlik az állapota. Viszont a lányunk itt behúzta a kéziféket, teljesen meggyőzhetetlen, az àtert nagyon nem akarja és mostmàr ott tartunk, hogy a pszichológushoz se akar visszamenni

márc. 7. 22:31
1 2
 11/16 babyboom567 ***** válasza:
22%
Többet tudnának segíteni, mint egész életére legyógyszerezni
márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanmar babyboom. A kineziológia és az Acces Bars orbitális baromság, totál pénzlehúzás, a világon semmi értelme. A mediátor meg minek? Nem kell vitás uyget elrendezni
márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha a szakember úgy látja, akkor menni kell. Nem akarlak ijesztgetni , de az öngyilkos tizenévesek szinte egytől egyig a kezeletlen, vagy fel nem ismert depressziósok.

Ha fáj a foga elmegy a fogorvoshoz, de ha a lelke fáj, akkor persze nem, mert ilyen a közvélekedés: minek az? A doki csak lőtte a diplomáját, meg a szakvizsgáját.

Kilencmillió pszichiáter országa ?

márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
kérdező mi a francnak erőltetitek a pszichológust meg a pszichiátert sokkal rosszabb lesz egyébként meg az ilyen agytúrkászok semmit sem érnek.Egyébként én is ugyan ilyen voltam vissza huzodó stb még is kijártam az iskolát és normális felnőtt ember lettem.
márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

Ovodától kezdve általános közepéig nekem se voltam barátaim vissza húzódó csendes voltam nem közösitettek ki de nem is sok vizet zavartam a jelenlétemmel az osztályban elvoltan egyedül. Majd jött lett egy barátnőm akivel nagyon jóban voltunk. Középiskolában szintén nem voltam az a nagy baratkozós voltak barátaim de bejártam elvoltunk haza mentem ennyi. Sose voltam az a nagy társaság kedvelő és beszédes típus. Közel 30vagyok jelenleg is frusztrál ha valamilyen rendezvényen kell (óvodai iskolai) résztvennem a gyerekek miatt. Nem kezdeményezek beszélgetést másokkal ha szólnak hozzám akkor már nincs gond beszélgetek de magamtól nem. Kivéve a családtagok. Szerintem nincs semmi baja a gyerekednek ha nem közösitik ki akkor ha akarna beszélgetne velük és lennének barátai de valószínűleg nem is vágyik rá.

De esetleg beiratni valahova sport művészet vagy akármi ahol hasonló korú emberek vannak hátha ott találna barátot magának.

márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akarna, de a szorongás miatt nem tud nyitni. Sportolni jár, ott úgy nagyjából kijön a társakkal, együtt működik velük, de ott sincsenek barátai
márc. 28. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!