Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy 15 éves lány pénzért akar instagram "követőket" venni?

Figyelt kérdés
márc. 30. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Az a véleményem, hogy súlyos önértékelési zavara van, ha ahhoz,hogy normálisan tudjon működni,mások (hamis,pénzért vett) elismerésére van szüksége.


Külső kényszeres, úgy mondja a pszichológia. Nincs rendben önmagával,ezért kívülről, másoktól várja a megerősítést.

márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mit csinálnál vele, ha a te gyereked lenne?
márc. 30. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele az igazán fontos dolgokról. És arról, hogy miért érzi úgy,hogy erre szüksége van. Ha a "barátai", osztálytársai előtt akar villogni,és így akar beilleszkedni, akkor igazán sekélyes társaság veszi körbe.
márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A válasz erre az volt, hogy "mert a többiek is ezt csinálják az osztályban".


Egyszerűen nem tudom hogy süllyedtünk idáig. 😰

márc. 30. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Háát..kamasz. Be akar illeszkedni,gondolom. Nehéz ügy. Amíg nem tud nemet mondani,mert akkor kiesik a körből..Normálisabb osztálytársa nincsen?
márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sok normális osztálytarsa van. Valószínűleg egy kettő csinálja ezt, de őszintén szólva, teljesen sokkot kaptam, mert a saját gyeremrol nem feltételeztem, hogy ilyesmi egyáltalán eszébe jut. Úgy, hogy ő egyáltalán nem is aktív ezen a felületen, egy kép, bejegyzés, stb. semmi nincs az oldalán.
márc. 30. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem el akar adni valamit. Egyébként engem annyira nem zaklatna fel. Bár azon aggódnék ha egy képe sincs fent és így is követőket akar venni, minek?
márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mert neki kicsit kevesebb van, mint az átlagnak. 🤔 (mondjuk 30 fővel kb.)


De így is 100 fölött. Nem értem, ez miért olyan fontos.

márc. 30. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Nem akarok ebben a világban élni.
márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha egy képe sincs fent, nyilván nem lesz követője, mert nincs mit követni.
márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!