Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy ne csináljon...

Engednéd, hogy ne csináljon semmit?

Figyelt kérdés
A lányom betegség miatt nem tudta teljesíteni ezt a tanévet. Igazából nem is próbálta pótolni a lemaradást, egyszerűen feladta, hogy itthon lehessen. Nem csinál egésznap semmit. A szobájában van, szépítkezik, eszik és ennyi a napja. A suliban nem akar évet ismételni, új sulit a rossz jegyei miatt még nem találtunk. Eddig se foglalkozott semmivel, de most katasztrófa. Se suli, se munka. Mondtam neki, ha nem lesz suli, akkor mehet dolgozni. Nyári szünetig hagynom kellene, hogy a szobájában legyen és ne csináljon semmit? 18 éves lesz
ápr. 18. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Biztos, hogy nem fàj neki? Van több bèlgyulladàsos ismerősöm, ès sokat szenvednek.

Gyakori tünet a borzasztó hasmenès, nem tudom a lànyodnàl ez van-e. Nem lehet, hogy attól tart, hogy nyilvànos helyen nem èr el a wc-ig?

ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Semmi baja. Csak enni jár ki a szobából. Amikor volt tünete akkor éjjel is ment wc re. Most szed rá gyógyeszert.
ápr. 18. 21:25
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Milyen sorozatot nez?
ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Én meg azt nem engedném,hogy itt vadidegen idióták mondják meg,hogy a saját lányomnak mit kéne csinálnia....
ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én "csak" cóliákiás vagyok és piszkosul megkeseríti néha az életemet a diéta, vagy egy diétahiba.


Szorongok, elegem van, utálom, amiért mindig hozzám kell igazodni, utálom, amiért nem ehetek azt, amit akarok és sorolhatnám.


És igen, piszok szr olyankor a hangulatom...

ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
CÖLIÁKIÁS - nem cóóóliákiás :D
ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es, és az, hogy nem mondja, mennyire szarul van, nem jelenti azt, hogy nincs szrul.


Nekem egy-egy félrement napom az haldoklással telik - meg még a rákövetkező 3-4 is, de tudod, nem akarok panaszkodni és azzal terhelni mást 4-5 napon át, hogy milyen égő-fájdalmas görcsöktől szenvedek.

Pedig sírni lenne kedvem, annyira fáj.


De ha így állsz hozzá, nem kell csodálkozni, hgoy inkább nem beszél.

ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te felelősséged! A tinik nagy része elkallódik ha otthon nem "rúgdossák". Ha engeded, hogy ezt csinálja akkor ezt fogja csinálni. Utáltam tanulni világéletemben, minden érdekelt 16-18-20 évesen csak a tanulás nem, otthon viszont elvárták, hogy minden jól menjen a suliban így kontroll alatt tartottak. Ha kellett, anyám még 18 évesen is kikérdezte a tanulnivalót, számonkért, figyelemmel kísérte a tanulásomat. Így meg is lett az érettségi és a felsőfokú. Ha nem ilyen szüleim lettek volna akkor kb 16 évesen kicsaptak volna a suliból. Szóval ez ellen csak te tehetsz mert az emberek nagy százalékának nincs 18 évesen annyi esze, hogy ne csessze el az életét. Hülyeség, hogy nagykorú meg blaba... az ő élete. NEM! Te vagy az anyja, kísérd és egyengesd az útját, többek között ez IS a dolgunk. Nem is értem, hogy miután jobban lett miért nem küldted el suliban, miért nem kértétek el a tanulni valót és ültél volna le vele, hogy pótoljon. Szerintem ne háborogj mert úgy tűnik, hogy te sem tettél semmit azért, hogy ez ne így alakuljon.
ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!