Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyának?...

Hogyan mondjam el anyának? Iskola előtt kerestük az osztálytársam telefonját és ott cigiztek többi osztálytársaim. és az osztályfőnök telefonálni fog anyának ha nem mondom el neki én. Mit tegyek? 12/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a választ utolsó válaszoló és mikor mondjam el neki most alszik de ha éppen rossz napja van vagy hol mondjam el neki és mikor?
2010. nov. 3. 22:00
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Mond meg neki a frankòt ha te is cigiztél akkor meg kamuzz én csak ritkàn szoktam de egyszer majdnem szoptam miatta me mutter megtalàlta az üres doboztam a nacim zsebéba akkor kamuztam h nem cigizek csak elhoztam a dobozt me jò néz ki(piña colada) elhitte:D egyszer ugyis kipròbàlod és ezt sztem mutterod is tudja me ő is volt fiatal egyszer. Az enyém is tudja h egyszer ki fogom pròbàlni(XD) azt mondja a te életed fiam ha akarod elbaszod mint én me ő is cigizik azt meg tudja h piàlok mint egy àllat ha nem cigizel akk nem lesz belőle semmi baj az tuti. Mond meg a frankòt 15/F
2010. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
okés megmondom amugy erről van szóó xD remélem majd az én anyám is igy fogja felfogni hogy ugy baszom el az életem akarom...:) jó lenne:)
2010. nov. 3. 23:35
 14/27 anonim ***** válasza:
38%

Könyörgöm 12 évesen?

Én sem vagyok valami idős,mert 2 év nem számít sokat,de azért 12évesen nem jutott volna eszembe,hogy cigizzek.

14/L

2010. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
6%

Öcsém, idejössz hazudozni nekünk? Miért nem azt kérdezed, hogy cigiztem, lebuktam, hogy adjam elő?

12 évesen nem fogsz tudni meggyőzően hazudni anyukádnak. Én javaslotam, hogy undorodj látványosan a cigitől, és már akkor arra gondoltam, hogy még jó , hogy nem cigiztél, mert akkor anyád rögtön kiszúrná, hogy túljátszod az undorodást.

Szóval legközelebb legalább egy névtelen fórumon legyen benned annyi gerinc, hogy elmondod az igazat, te szerencsétlen. Akkor legalább értelmes segitségeket kaptál volna.

Ja, még annyit, hogy anyádnak elő ne add, hogy fúújjj, dehogyis cigiztem, mert azonnal kiszúrja, hogy haudsz és még mérgesebb lesz, jogosan. Add elő, hogy kipróbáltad, aztán kész. Vállald a következményeket... Az őszinteség általában a legegyszerűbb megoldás!

2010. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
Utolsónak: Honnan veszed hogy ő is szívott? Lehetséges, de azért nem kéne ennyire megvádolni... De iagazad van, bitzos tudod a nevét, hogy melyik suliba jár, tudod hogy hogy néz ki és láttad ahogy cigizik. -.-
2010. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok..akkor mind1.. majd lessz valahogy azért köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 4. 10:26
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Ember, olvasd el az utolsó kommentjét, ahol az utolsó válaszolóra reagálva bevallja, hogy igen, arról van szó, hogy ő is ott bagózott a többivel...
2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

bozske12 válasza:


Légy okos!1. terv : Boci szemekkel mutterhoz és kikéred magadnak hogy te nem cigiztél !

2.terv: Ugyanez csak tanárral.

3.terv : A tanároknak úgy elmondani mintha nem érdekelne,de elmondod hogy :Nekem beírhatnak nyugottan, de én akkor is azt mondom :nem cigiztem ! És ha ez bármikor szóba kerül csak úgy megemlíted h tényleg nem cigiztél!(szerintem ez a legjobb,beválik -forditott pszichológia)

2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
köszi bözske12 kipróbálom
2010. nov. 4. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!