Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van becenevetek? Ha igen...

Van becenevetek? Ha igen akkor mi? És honnan vagy kitől miről kaptad?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 18:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
juhhj nekem van de bár ne lenne -.-" a nevem Luca msot néháynan elkezdtek cucának hívni van 1 idióta soztájtársam az szivatásbol Juccinak hív meg mgé páran lucinak nah akk é nvok még a Cuca drága a cucám drágám aranka (ne kérdezzétek h ez honnan van) ma magamra borítotam véletelen a spernótot ezért már van aki spenótosnak hív meg egyszer amikro kintvoltam elkezdi vki h a luca név túl egyszerü legyek raszta luca xDDDD
2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
jahhj bocsi picit (nagyon) elírtam pár dolgot azért ovlasható? nincs kedvem kiajvítani
2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a keresztnevemből van, szóval semmi különleges, úgy hogy nem írom le. az egyik ismerősömnek Bulaj a beceneve.
2010. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyik fiú osztálytársam a "Szopi" becenevet kapta. Szerintem jópofa és még az illető szereti is :D
2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

hehh.ezek jók xD

írjatok még :P

2010. nov. 15. 19:06
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Duracel-nyuszi ebből jött a fiúknak a Playboy-nyuszi :P a Duracel-nyuszi azért mert sokszor kissé hiperaktív vagyok, a Playboy-nyuszit meg a fiúk fantáziája szülte :S


12,5/L

2010. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
xD
2010. nov. 15. 19:20
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem sok volt: Bögyös, Cuni, Szépség, Pindúr (pedig nem is vagyok kicsi), Kitti (Krisztina vagyok, de amikor kicsi volt unokatesóm nem birta kimondani)
2010. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Andrea a nevem, de már csak a szüleim meg néhány tanár hív Andinak/Andreának. Sok becenevem van. pl. Tücsi/Tücsök (mert mélynövésű vagyok), Ési (mert and=és, tehát Andi=Ési), Hugi (mert sokat voltam a bátyámmal és a többiek átvették tőle) Gombo, Axi, Cimi, Spáni/Spániella (ezek nem tudom, honnan jöttek)
2010. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Huha...

Valamelyik megasztárban volt valaki,akit Buggienak vagy hogy hívtak.És utána engem is így hívtak.

De voltam manó meg törpe is tavaly, mert alacsony vagyok és az egyik magas fiú oszt.társam így hívott:)

Voltam már Cica és Királylány is.Ezeket csak hülyeségből mondta egyik osztáytársam:)

15/L

2010. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!