Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van becenevetek? Ha igen...

Van becenevetek? Ha igen akkor mi? És honnan vagy kitől miről kaptad?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 18:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
12%

Öhh, sok van. xD Essz, Ede, de hívnak csak simán Tóthnak is (Általában csak a barátnőm. -.- . xD) akkó', Kötsög Pitsa (Ez csak úgy jött vkitől, nem tom. :D) Popeye (Szeretem a spenótot, és egy Popeye - s pólóm is van. :D Amúgy: Popeye, a tengerész, kalandra mindig kész, szeli a habokat, pukizik nagyokat. Spenóóóót! xD), Kukackám, Kukacka (Igen, mi és a barátnőm, kis pondrók. xD), Yeti, Yetitárs (Egyik fiúval mindenkit le - Yetizünk. Mi vagyunk a SZLM. vagyis Szőrös Lábú Mentőakció. xD Innen. xD) Asszem így hirtelen ennyi. x3 De vannak még ilyen hülye, "hasamracsaptamésakkormostezleszaneved" nevek, azok pár napon belül elavulnak. :D

Bocsi a helyesírási hibákat és a sok szmájlit. Isten áldjon benneteket, szolgáim. x)

11/L

2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

párszor voltam colos meg coli de ősidők óta csak dudi avgyok... 1-2 embernek duda XD


17_F

2010. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Engem az anyám testvére elnevezett Frenszinnek, mert a Franciskát nem tudta kimondani.(négy éves kora óta Angliában él)
2010. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszi.a válaszokat. xD
2010. nov. 17. 16:54
 25/29 anonim válasza:
engem a 158 cm miatt CUKInak hívnak.. :D
2010. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nevem: Leila.:D

Becenevek.: Hugi(perszenincsis tesóóm.xD),Törpe,Töpszli(hát elég alacsonyvagyok sztem 12/L 157cm...mind1jóaz.xD),Manó-.-,Rozi o.O,Leyahh,Leylush,Leilii(nyárom beszéltem hét éve először a régi ovis társammal szal ő adtaa♥),Dagadtveréb(xD),Móóóni,Mónika,Mauni,Szergej Gyeprefos(az utóbbiak tehát Móni stb..szergej az persze másé iss.:D),Boci(bociszemeim vannak:)/állítólag:P/),nemigazán becenév de Leilaa.xD,Lali,Lalios,Lelli,Lilu,Lila,Lilla,Lulus,Liluska,Lexah,Lilus,Lelle,Liliput,Jucika -.^,Margit,Sanyi,NyeNyecc(LoL),ZsámoJóska(Bocsi Kori hogyelváltunk de nem akartam az "anyummal" házasodni.:DDxDDvan az osztályban egyfajta család(Y):D)Lola,Lea,LeiliTóth,Icikepicikepocakonpöcköltpocok.ÉD:D.Mindenenröhögőő,Veréb,Hercegnő még nagyon sokat tudnék írni..:D

2010. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Én Zúzónyuszinak hívom a férjemet. Voltam már Tutyibohóc, Bözsi, Cilka. A gyerekeimet így becézem: Zizi, Hugó, edice.

A munkahelyeimen rendszeresen átneveztem a gyerekeket: Goldi (eredeti neve Arany B.), Emi (Ő mondta, hogy őt Eminemnek hívják), Örni (Ernő).

Engem elneveztek a tanítványaim Fürtösnek.

2010. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Gabriella a keresztnevem ebből jött a Gabcuss
2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Maja vagyok, és néhány emberke szerint ez olyan mint egy becenév, kitalálták, hogy nekem is kell "rendes" név, innen a Majália:)

13L

2011. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!