Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Ti is engednétek...

Ez normális? Ti is engednétek ezek után?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A legjobb barátnőm pár héttel ezelőtt lebukott h cigizik, az anyjáék találtak nála egy doboz cigit, meg megérezték rajta. Nem örültek neki, megbeszélték. Barátnőmet utána ugyanúgy engedték bulizni. Persze ő ugyanúgy szívta tovább. Most 1 hete teljesen leitta magát, szörnyen berúgott( az nap este nem velem volt, hanem egy másik csajjal ). Rosszul is lett. Az anyjáék ezt is megtudták, de ugyanúgy engedik tovább bulizni. Ez normális? Persze én ennek örülök :) Csak anyummal beszéltem és igen elgondolkodtatott engem is a dolog.. Ti mit gondoltok? Ja és a csaj pár hónap múlva lesz 15. Várom a várom a válaszokat! Köszönöm!
2010. nov. 16. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebben a korban a lázadás és a bulizás teljesen normális, persze ésszerű keretek között. lehet, hogy a szülei megbíznak benne, attól még nem dől össze a világ, hogy valaki egyszer (főleg ha elsőre iszik hamar megárt) berúg.. ugyanmár :) lehet tanult belőle legközelebb már vigyázni fog. Amúgy nem kell elrontott nevelésről beszélni, nekem rengeteg ismerősöm van, akikkel együtt már 14 évesen elkezdtük a bulizást, dugiba cigizést és az otthoni likőrkészlet titokban dézsmálását. Most 30-asok vagyunk teljesen normális családdal állással, férjekkel, feleségekkel. Az effajta tízenéves kitörés szerintem része az életnek. Persze lehet a következő buli eltiltása azért indokolt lett volna :)
2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt goondolom, dohányozni fog 20 év múlva is

a szülei, hát... érdekesek

2010. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!