Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a neten keresztül ismerek, és majdnem minden nap beszélünk msn-en.Szóval küldött magáról néhány képet még régebben, és azok el vannak mentve egy mappába a közös gépen, amit bárki megláthat. Apa nem ért ezekhez a dolgokhoz, de anya néha elkezd nézelődni.

Mit fog gondolni ha meglát egy idegen pasiról képeket?

Természetesen ruhás képet, tehát nem meztelen, de akkor is.

Anyukák! Ti mit szólnátok/tennétek egy ilyen esetben?

Én 14/L. A srác 19/f.


2011. júl. 29. 11:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
nem fog örülni... biztos majd beszélgetni akar majd róla. És ez a normális. Jobb lenne, ha magadtól mondanád el. Rosszabb, ha rájön, hogy titkolozol előtte
2011. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
El leszel fenekelve
2011. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Furcsán néznék, de szerintem nincsen benne semmi. Legfeljebb megkérdezném, hogy ki ez és miért mentetted le. De ugye nincsen két egyforma anyuka.. Jóban vagy anyukáddal? Esetleg beszélgess vele erről a fiúról, mond el neki is, hogy vele dumálgatsz a neten. Érezze, hogy bízol benne.
2011. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Megkerdeznem, hogy ki az.

Persze jobban esne, ha a lanyom magatol meselne a fiurol.

Ha te nyiltan es meghitten beszelgetsz anyukaddal a dolgaidrol, sokkal kiegyensulyozottabb lehet a kapcsolatotok.

2011. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Végül is nem titkolózok, mert azt tudja, hogy van 1-2 fiú haverom,akikkel szoktam dumálni, csak nem tudom mit szólna a képekhez.
2011. júl. 29. 11:21
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Lehet csak megkérdezi hogy ő ki aztán annyi. Megmondod hogy tetszik jól néz ki azért mentetted le :D vagy hogy mostanában érdekel a divat és mentesz le pár képet emberekről... jobbat nemtudtam kitalálni 20mp alatt :D
2011. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nincs túl szoros kapcsolatunk, nem szoktunk ilyenekről beszélni soha.
2011. júl. 29. 11:22
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

csinálj a képnek egy külön mappát,és rejtsd le!

(mappára jobbklikk->tulajdonságok->rejtett)

2011. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Magadtól mutasd meg neki. Én mindig elmondtam a fiúügyeimet és képet is mutattam ha tudtam, sőt volt olyan is, hogy titokban mutattam meg anyunak, mondtam ekkor meg ekkor hol leszünk, lessen oda , mert kíváncsi voltam a véleményére.

Ő bízott így bennem és én is bíztam benne és így tökéletes anya-lánya barátnő kapcsolatunk volt. ezt javaslom neked is.

2011. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Kedves előző, ezt kipróbáltam én is....és most hogy hozom vissza a mappát?!?!?!?!
2011. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!