Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves fiamnak karira plazma...

13 éves fiamnak karira plazma téve túlzás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengedhetitek magatoknak.

Soha nem értem meg,hogy mi értelme van az ilyen kérdéseknek,már bocs.

De minden család más van ahol tök természetes,hogy a 13 éves gyerek iPhonet kap meg mittudomén mit van ahol meg ha a gyerek kap egy nadrágot akkor olyan boldog,hogy madarat tudna fogni.

Szerintem mindenki maga döntése,hogy túlzás-e vagy nem,inkáb azt kérdezem,van-e rá szüksége,dehát az már más..

(plazmatévének is több mérete van,de mind1).

2010. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kriszti83 ***** válasza:
79%
Szerintem túlzás. Jövőre ballag, akkor mit fog kapni?
2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Inkább tölts vele valahol 2 hetet, és szeretgesd sokat :)

Annak sokkal jobban fog örülni, mint a TV-nek

Lassan utolsó alkalom, hogy vele mehettek valahová, mert pár év, és már nem a szüleivel megy el nyaralni, telelni

2010. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Még hogy nincs pénz...

Luxusválság!

2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Én már akkor nagyon boldog leszek, ha megkapom a telefont is és a jégkorit is.Amiket persze NEM a szüleimtől kapok, HANEM mindenkitől (papa,nagynénémék).

A telefon 25-30.000Ft körül lenne, a jégkori is olyan 7-8000Ft, szóval összesen majd 40.000Ft.

Ehhez képest egy plazma tv túlzás lenne...


De döntse el mindenki magának.A Te gyereked, úgy neveled, ahogy akarod.Az már más kérdés, ha elkényesztetett p*csa lesz.

15/L

2010. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 19:58

A kérdező gyermekéből nem lesz p*csa, hiszen fiú.

Más kérdés,hogy nem sokat konyítasz az élethez.

Ha megengedhetite magatoknak , szerintem vedd.

Vagy beszéljétek meg,hogy nem az ő szobájába, hanem a családé lenne. (és ne plazmát vegyetek, hanem LCD-t . )

Remélem segíthettem :)


25/f

2010. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú az osztályban és folyton új és drága cuccokat kap és én egyre inkább nem szeretem és mások is így vannak de persze csak irígységből. Most karácsonyra megint új telefont kap pedig a régi még nincs 1 éves. De azért mégis a 3. legjobb barátom mert amúgy jófej csak ő természetesnek veszi hogy ők gazdagok és nem érti hogy miért furcsa hogy folyton új dolgokat kap(van már most is egy 40000 forintos telója az új biztos még drágább lesz, van ipod touch-a az öccse meg xbox360-at fog kérni karácsonyra kinecttel együtt, és ráadásul menőzik is.
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
előző 13/F
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora,de gondolom nem 102 centisről lenne szó.

De Én is inkább az LCD-t ajánlom.Ha rendes fiad van megveheted neki.Nővérem is 35-ér vett leárazáskor egyet.Ami jó árnak mondható...

2010. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Anyagilag megengedhetitek magatoknak? A fiad rendesen viselkedik, segít, tanul, megérdemli? Rendes, önérzetes ember, nem fog elszállni, ha mindent megkap? Ebben az esetben nem tartom túlzásnak.
2010. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!