Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves fiamnak karira plazma...

13 éves fiamnak karira plazma téve túlzás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha már mindenáron TV akkor LED, plazmát felejtsd el

és olyat ami már játszik mkv-t

2010. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne plazmát vegyetek mert az zabálja az áramot!Hanem LCD-t!

2012-ben be is tiltják a plazma tv-k gyártását!

2010. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az,később mit fog kérni, talán autót?Ballagására mit fog kérni,több száz ezres dolgot.Bocs de én akiket eddig fiatalokról beszélek ismerek és anyagiag el voltak eresztve,beképzeletek voltak,a rinya az ment nekik,de a rendszeres házimunka nem,meg úgy gondolták minden jár nekik,és el voltak tévedve a világban.Azt gondolták hogy ma egy egyszerű eladó 90-100.000 keres.


Fiatal vagyok és dologzom és minden pénzem szinte haza kell adnom,okés erről nem te vagy a fiad tehet,de irritál,amikor látom a sok elkényesztetett gyereket,akik ott menőznek a márkás cuccaikkal.És sokunkat kiakaszt,hogy azt látjuk aki dolgozik az semmit nem tud felmutatni,mert haza kell adnia,hogy megéljenek,míg a sok csitrinek több mindene van mint egy dolgozó embernek.Lehet hogy irigység,sőt biztos az,de érthető szerintem.Aki dolgozik annak nem jár semmi,aki meg csak pihenget suli utána szobácskájába,ami gondolom nem akará milyen az meg luxusozik.Ja és én is tanultam rendesen,de nem volt pénzünk és így egy tantárgyon csúsztan el fősulin még elsőben,nekem másokhoz hasonlóan nem tudtam tanárhoz menni,bár ők is mind kiesetek onnan,csak bulizhatak,meg szórhatták más pénzét legalább.

2010. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kovboj ***** válasza:

tegnap 19:58

ez valóban hülyeség. a legtöbb gazdag család (akik meg is tartják a pénzüket) megtanítják a gyereküket hogy hiába van sok pénz, nem szabad összevissza szórni:D am szerintem is túlzás a plazma tv... ilyen idősen még nem fogja fel hogy mekkora ajándék ez, csak kell neki. 17/f

2010. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a gazdag osztálytársas válaszolónak:

Xbox360 Kinect-el nem olyan drága-.-"

levan értékelve pl.Media Markt-ban 100ezerről 78ezerre.jó tudom,ez is drága,de ha ők megtehetik...

Szerintem kicsit túlzás.kapjon valami telefont,vagy Itouch-ot.[utóbbi 60ezer,egy TV meg 150ezer]amúgy ha már mindenképpen tv-t akartok neki venni,akkor LCD-t,mert az jobb mint a plazma;)

2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10 éves vagyok és azért kaptam egy 100.000 Ft-s laptopot, mert felvettek egy nagyon jó suliba, mégis végzek házimunkát, értékelem a pénzt, nem kérek túl sokat. Max annyi a baj, hogy romlanak a jegyeim. A mi családunk is gazdagnak számítható, de a szüleim ragaszkodnak hozzá, hogy házimunkát végezzek, és el is végzem, és nem tinip*csákkal barátkozom, hanem átlagos, kedves lányokkal. A plazma TV-t meg akkor vedd meg neki, ha megérdemli.
2010. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Arzént! Uzit! Kézigránátot! Kalasnyikovot! Nuncsakut! Vagy legalább egy kib.aszott kötelet!
2010. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát akár milyen jó suliba is járhat,azok akik szintén jól tanultak,csak nem gazdagnak születtek,azok is ha ránéznek egy agyon pénzelt gyerekre,míg ők az olcsó cuccokért is keménnyen dolgoznak,joggal szólhatnak róluk rosszat.Pár évet húzzanak le úgy,hogy nincs szót megismerik,aztán majd akkor dumáljanak.Elkényesztetett kölykök ez a véleményem!!!!!Más is végzett házimunkát,csak nem kapott a feneke alá semmit,maga vette meg a cuccait,csak nem százezreseket,hanem megelégedett a 15.000 mobillal.
2010. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!