Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-15 éveseken hogy vágódtok...

14-15 éveseken hogy vágódtok be szüleiteknél hogy elengedjenek sokáig bulizni?

Figyelt kérdés
szóval nekem az a problémám hogy 15 leszek szeptemberbe,de nem egoistaságból mondom de többnek nézek ki mint 14:),nem csak az én véleményem alapján írom ezt.Szeretnék én is elmenni éjfél,1 óráig bulizni,persze csak olyan helyre ahol lakom,tehát nem akarok elmenni disco-ba.Csak szeretnék tovább lenni pl: házi buliba.Álltalában max 11-ig engednek:(.Ti hogy kéretszkedtek el?
2010. dec. 14. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jajj én 25 leszek 5 év múlva:D

15 leszek szeptemberben:D XXX:D ugyanmár, ne vénítsd magad, nem érsz vele semmit. Idővel rájössz, milyen gyerekes mikor ezt csinálod. Én is folyton egy évet hazudtam a koromból 13-14 évesen, vicces volt, mintha számítana, hogy 14 vagy 15. Megsúgom: Nem számít.:)

előző voltam

2010. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az Én lányom 15,5 éves.Én el szoktam engedni bárhova ahova szeretne,szerintem nem bíznak benned eléggé , mint ahogy előttem is írták.. ez a viselkedés hogy öregíted magad :)) Majd ha nagyobb leszel,akkor biztosan elengednek hajnali egyig bulizni.. :)

Először pedig érj is meg ahhoz ! :)

42/N :))

2010. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!