Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15éves a lányom engedjem neki?

15éves a lányom engedjem neki?

Figyelt kérdés

a lányom 15 éves és ott szeretne aludni a barátjánál.láttam azt a fiút iwiwen és mostmár télleg nem tudod engedjem e neki.Nem az a hozzáillő rendes fiú.Hanem az a emo vagy mi.igazán annak se örülök hogy ilyennel jár.

Szerintetek engedjem neki?


2011. jan. 9. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Bár elöb mutasa be..!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem előbb kérd meg, hogy mutassa be, de utána szerintem elengedheted. Bíznod kell benne, és ha már csinálni akarják inkább náluk csinálják mint valahol máshol egy sokkal igénytelenebb helyen. Inkább beszélgess vele a "veszélyekről" és a védekezés fontosságáról. Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, ha nagyon tiltod lázadni fog és átszökik
2011. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!