Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen a viszonyod 17 éves...

Milyen a viszonyod 17 éves kamasz fiaddal?

Figyelt kérdés
Az enyém egyik nap el sem mozdul a sarkamból, beszél, mint a vízfolyás, kéri a véleményemet. Másnap közli velem, hogy soha nem értem meg Őt. Hogyan lehet rajtuk eligazodni?
2011. jan. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen a kapcsolatotok bizalmas,és egyenrangú.Ő már nagy,ezért lehet hogy kínos neki ha a e véleményedet kéri.Természetesen a kamaszok úgy érzik nem értik meg őket de te próbálj mindig választ adni kérdéseire.Ne tégy úgy mintha zavarna vagy gondot okozna neked hogy a véleményedre kíváncsi
2011. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs 17 éves fiam, de egy 18 éves öcsém igen :-)

Imádom,és nekem mindent elmond. Anyánk mindig panaszkodik,hogy ezen a gyereken nem lehet eligazodni,megy a feje után csukott szemmel,csak egyszer nehogy falhoz érjen.Mondtam anyunak hogy szerintem ne húzd fel magad,hisz kamasz.Bár az én lányom 15 éves és már kicsi kora óta mindent elmond nekem,de minden nap. szóval ő nem ilyen változó, biztos csak a fiúk ilyenek,szerintem.Hagyd rá,és majd ha ő akar , akkor beszéltek.Majd "kinövi" .. :-))

42.N

2011. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!