Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Halottam egy olyan esetről...

Halottam egy olyan esetről hogy a gyerek nem merte elmondani az anyukájának hogy melltartót hord és a suliban mindig levettte! Szerintetek?

Figyelt kérdés
mármint mit gondoltok erről??
2011. jan. 28. 16:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát nem tudom miért csinálta ezt! csak megosztottam veletek! :)
2011. jan. 28. 16:53
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi anyával együtt veszünk nekem melltartókat :DD amúgy ez a lány véletlenüül nem te vagy? ^o) 14/L :)
2011. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
KI VETTE NEKI A MELLTARTÓT? ÉS MIBŐL A ZSEBPÉNZÉBŐL?
2011. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem nem én vagyok csak hallottam az egyik barátnőm mondta és én már 16 vagyok ugyhogy remélem elhiszed hogy nem én vagyok nem tudom ilyen részleteket nem kérdezek!!!!
2011. jan. 28. 20:57
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is anyukámmal veszek melltartót, nem is értem, hogy lehet valaki olyan viszonyban az anyjával, mint egy idegennel...

13L

2011. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom !! 16/L
2011. jan. 29. 13:58
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám 13évesen vett először. ő mondta hogy már szükségem lenne rá. Aztan 16éves koromtól egyedül vásároltam.
2011. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen én is! nekem anya 12 évesen vett először de nem tudom ez a kislány hogy miért nem vesznek neki! :O én most 16 vagyon és már magamnak veszem!! csak ezt az esetet az egyik barátnőm mesélte aki kisújszálláson lakik én pesten! csak már nagyon régóta barátnőkk vagyunk avval aki ezt mesélte és én elhittem neki ezért írtam ide!
2011. jan. 29. 15:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a kislány és az anyukája között 0 a kommunikáció, + valószínű hogy az anyukája nem hord és azt hiszi azért mert ezt rossznak tartja (pl én anyum sem hord, mert neki kényelmetlen)

Sajnos vannak ilyenek és még cifrábbak is.Volt olyan hogy egy osztálytársnőm remegve zokogva jött ki a wc-ről, el nem tudtuk képzelni mi a baja.Kiderült hogy akkor jött meg életében először a menszesze, és fogalma sem volt hogy vajon mitől vérezhet, mert az anyukája soha még csak nem is említette neki hogy olyan egyáltalán létezik.

2011. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém,mit nem lehet ezen érteni komolyan??

A suliban felvette a toppot mikor indult haza akkor meg levette,hogy az anyukája ne tudja,hogy ő hord ilyesféle fehérneműt.

Amúgy meg már elég sok helyen egy kis topp 200-400 Ft-ba kerül így szerintem ezt egy 11 éves kislány is megtudja venni magának..Mert nem hiszem,hogy 11 évesen már kosaras melltartó kellene neki,de végülis arra is össze tudja gyűjteni a pénzt,szerintem ebben a sztoriban ez a legkisebb probléma,hogy honnan szerezte a melltartót..

Amúgy az anyát hibáztatom ,hisz tökéletes úton halad a felé,hogy a lányát teljesen eltávolítsa a bizalmából a kamaszkora előtt,ami igencsak nagy bajban minősül,de végülis,nekem,mint teljes kívülállónak mindegy,de a lányt is csak titkolózásra és hazudozásra buzdítja ezzel.


Amúgy te tényleg 16 éves vagy??Mármint elhiszem,hogy nem rólad van szó nem azért kérdezem..


16l

2011. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!