Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Halottam egy olyan esetről...

Halottam egy olyan esetről hogy a gyerek nem merte elmondani az anyukájának hogy melltartót hord és a suliban mindig levettte! Szerintetek?

Figyelt kérdés
mármint mit gondoltok erről??
2011. jan. 28. 16:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen tényleg! Nem mondanám ha nem annyi lennék és mondom nekem ezt az egyik bnőm mesélte hidd el! Nekem anya már 11 évesen mondta hogy hordjak!
2011. jan. 29. 17:28
 22/24 anonim ***** válasza:
Én meg szemüveges vagyok, de amikor anya nem látja, akkor leveszem, mert tiszta hülyén néz ki egy zöld szemcsi egy emo csajon -.-
2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány és az anyuka kapcsolata nem túl jó, fél tőle. Ha te vagy a lány, akkor nem kéne félned, ez csak egy melltartó, beszélgess vele, hiszen ő az ANYUKÁD! Neki mindent elmondhatsz, bármi történik, ő mindig ott van. Amennyiben te vagy az anyuka, és észrevetted, beszélgess el a lányoddal, hogy miért veszi le otthon.


Egyébként az is lehet, nem kényelmes neki, és azért nem hordja. Pl. én is mindig itthon leveszem a melltartómat, mert annyira idegesítő, hogy hátul birizgálja a bőrömet és kényelmetlen néha, pl. amikor aludnék vagy pihennék...

2011. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az anyukám, annó, hogy ha korán kezdem el hordani a melltarót lógni fog a mellem. Persze volt már, mert valakitől kaptam (keresztanyám, vagy mamám ) már nem emlékszem. Szóval én sem mondtam el hogy már hordom, és dugdostam, én is suliból hazaérve lopva vettem le, hogy észre ne vegy. Aztán egyszer "lebugtam" és mondta, hogy nem gondolta volna, hogy már hordom, de nem kell dugdosni, mert ha nekem kényelmes akkor nyugodtan hordhatom. Az én lányom már akkor kapott melltartót amikor a mérete AA s volt, tehát inkább topp mint valódi melltartó.
2011. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!